Ruski x BMP x 2dk x Order x Divix $ x Pocisk - Nie mam czasu piszę zwrotkę #1
Ostrzeżenie 

Jest pierwsza edycja "Nie mam czasu piszę zwrotkę"! 
Dziękuję wszystkim za udział.
 Odpowiedz

Ruski nr 1 w tym numerze, Bymuś też wszystko elegancja, ale co powiesz tym którzy obrywają od Ciebie baty za czasowniki wkładając w końcówki ostatniego dwuwersu rym pomyśleć - pryśnie? Tak czy siak jestem obiektywny a nie czepliwy, więc poza tym drobiazgiem nagrałeś bardzo dobrą zwrotę. 2dk ta pierwsza część słabo płynie przez te regularne pauzy w nawijce i dopiero jak wjechałeś "dalej dzieje się magia" to już jest miodnie więc słychać że stać Cię na porządne rzeczy, Orderos poprawnie bez fajerwerków, Divix jak na Ciebie to dupala nie urywa czuję że na szybko sobie sklepałeś bo nawet słychać że jednostajne flow a w poprzednim collabo jak dla mnie byłeś nr 1 właśnie Ty. Pocisk typowo staroszkolnie na pewno ucho nie więdnie, ale nie ma tutaj jakiegoś boom bang!
 Odpowiedz

Order staje się moim faworytem. Jest progres z każdym numerem!

Ogólnie mega dobra inicjatywa. Props że się tak szybko uwinęliście z tym + motywy z różnymi bitami zajebisty pomysł.

Wszyscy sztos wypadli.
 Odpowiedz

Przesluchalem tylko pierwsza zwrotke narazie,

Ten wokal za bardzo rozbity na lewo i prawo, troche boli jak sie slucha. Bardziej do srodka go.

Dobra weszla druga zwrotka,

Spoko luzik. Fajnie sie slucha. Oldschoolowo, chillowo, 10.

Ok 3cia

Myslalem ze to interluda jest :O ale jak weszlo znowu to gitowo, znowu fajny chill oldschoolowy.

4ta

Czemu taka zmiana atmosfery? No i wokal mi ginie w bicie strasznie.

5ta

Znowu fajny bounsik. Gitowo. Troche ginie w perce, ale spoko tak poza tym chyba.

Zwrota 6

Bit mi sie nie podoba, i ginie wokal znowu w nim, nie rozumiem nic.
 Odpowiedz

(22.09.2018, 18:22)fran napisał(a): Ruski nr 1 w tym numerze, Bymuś też wszystko elegancja, ale co powiesz tym którzy obrywają od Ciebie baty za czasowniki wkładając w końcówki ostatniego dwuwersu rym pomyśleć - pryśnie? Tak czy siak jestem obiektywny a nie czepliwy, więc poza tym drobiazgiem nagrałeś bardzo dobrą zwrotę. 2dk ta pierwsza część słabo płynie przez te regularne pauzy w nawijce i dopiero jak wjechałeś "dalej dzieje się magia" to już jest miodnie więc słychać że stać Cię na porządne rzeczy, Orderos poprawnie bez fajerwerków, Divix jak na Ciebie to dupala nie urywa czuję że na szybko sobie sklepałeś bo nawet słychać że jednostajne flow a w poprzednim collabo jak dla mnie byłeś nr 1 właśnie Ty. Pocisk typowo staroszkolnie na pewno ucho nie więdnie, ale nie ma tutaj jakiegoś boom bang!

Co z tego że czasownik skoro niedokładny i na krzyżowym rymie? Nigdy nikogo nie jechałem za to bo to nie błąd w moim odczuciu.

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

A ja jestem tak nauczony, że wszędzie można to dopuścić ale nie na końcu wersu. Częściowo ratuje się tym, że niedokładny bo wiadomo że jakby było pracuje - szanuje to by było jeszcze słabiej. Także jak sam widzisz czasem można zjeść swój własny ogon.
 Odpowiedz

(22.09.2018, 19:41)fran napisał(a): A ja jestem tak nauczony, że wszędzie można to dopuścić ale nie na końcu wersu. Częściowo ratuje się tym, że niedokładny bo wiadomo że jakby było pracuje - szanuje to by było jeszcze słabiej. Także jak sam widzisz czasem można zjeść swój własny ogon.
No nie wiem, rym jak rym jest niedokładny i krzyżowy. Ok, gdyby był pojedynczy to nawet ,ale w tym dwuwersie oprócz niego jest jeszcze jeden rym więc nie sądzę żeby było to słabe. Chyba trochę na siłę chcesz mi utrzeć nosek :p Może jest gorsze od reszty wersów, ale moim zdaniem poprawne.

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Nic na siłę, bo sam unikam takich rymów, a jak napisałem wyżej jest to drobiazg, więc tu nie ma ucierania nosia :)
 Odpowiedz

Łogiń kurwa. Najmniej siedzi mi tutaj Pocisk, ale to nie znaczy, że jest jakoś źle. Czemu wokal 2dk tak dziwnie jakoś brzmi? zupełnie inaczej niż inne voxy i w moim odczuciu gorzej :/ Divix wleciał z najlepszym flow, choć jak już zwrócił uwagę Fran - na jedno kopyto. Czekam na więcej takich projektów i może na następny uda mi się załapać choć z czasem na nagrywanie to u mnie straszna chujnia
 Odpowiedz

(22.09.2018, 20:40)Sally napisał(a): Łogiń kurwa. Najmniej siedzi mi tutaj Pocisk, ale to nie znaczy, że jest jakoś źle. Czemu wokal 2dk tak dziwnie jakoś brzmi?  zupełnie inaczej niż inne voxy i w moim odczuciu gorzej :/ Divix wleciał z najlepszym flow, choć jak już zwrócił uwagę Fran - na jedno kopyto. Czekam na więcej takich projektów i może na następny uda mi się załapać choć z czasem na nagrywanie to u mnie straszna chujnia

Mam obecnie dość średnie warunki do nagrywki (muszę poddawać wokale mocnemu mixowi którego teraz nie robiłem (poza wstępnym EQ))

Pozdrawiam wszystkich, którzy położyli zwroty.

Peace!
Ostatnie tematy od 2dk:
Hidden Definition 2
Patterns (Beat)
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u