bajtek - za szkłem
Tak dawno nic nie wrzucałem, że zapomniałem danych na youtube i musiałem nowy kanał założyć  :D  Wiem, że jeszcze sporo pracy by się przy tym przydało, ale pewnie znowu trochę minie zanim znowu będę miał okazję coś nagrać, więc postanowiłem wrzucić to w takiej formie :)

Odpowiedz

Nie wiem co powiedzieć, ni to przyjemne w odsłuchu ni nic.
Mix jakiś był robiony?
 Odpowiedz

Fajne mnie się podoba stylówka, do dopracowania dykcja leży trochę, szczególnie na początku :P
 Odpowiedz

(03.09.2018, 17:19)Ruski napisał(a): Nie wiem co powiedzieć, ni to przyjemne w odsłuchu ni nic.
Mix jakiś był robiony?

Mix był robiony ale mocno amatorski

(03.09.2018, 18:20)DDOS napisał(a): Fajne mnie się podoba stylówka, do dopracowania dykcja leży trochę, szczególnie na początku :P

Z tą dykcją to niestety wiem, ale mam w planach to poprawić do następnych kawałków
 Odpowiedz

No, Bajtku, skoro już parę osób odpowiedziało to warto się odwdzięczyć łaskawym użytkownikom tegoż forumka i również sprawdzić graczy.
 Odpowiedz

Ja sprawdziłem, ale się nie wypowiem :> poczekam, aż kolega Bajtek posprawdza innych.
 Odpowiedz

Powoli sprawdzam co tu się dzieje i na pewno będę śledził nowości :) a jutro na ostrzał biorę osoby, które tutaj się wypowiedziały ;)
 Odpowiedz

Mamy tu paru zwolenników tego klimatu ,skupiłbym się na wyrazistości i dykcji plus pewność siebie ze dwa levele wyżej.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Te przeciągania dziwne strasznie męczą ucho i brzmią po prostu słabo co świadczy o słabym obyciu z majkiem, więc trza więcej nagrywać. Oprócz tego dykcje trzeba poćwiczyć trochę, choć nie ma tu tragedii. Rymów mało więc trzeba podszlifować technikę. Na plus, że nie ma tu jakiejś masy czasownikowych bo są tu tacy co nawijają x lat i nadal używają tylko czasownikowych rymów :d Nadal zachęcam do większej aktywności na forum :> 5
 Odpowiedz

Najbardziej tematycznie podchodzi mi to. Dykcja/mix tak jak było wyżej pisane leży, są też wyglebki z bitu, także work work work! ;)
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u