Kisam - Nie chcesz mnie znać
Dobra Pany, to stary wokal, ale trochę dopasowywałem go do bitu jak gdzieś nie wchodziłem. No i mam problem, nie mogę wyrenderować tego, dlatego nagrałem OBS. Crashuje mi Adobe Audition po raz pierwszy :/ Zaraz obczaje wasze kawałki. Już wczesniej też obczajałem. Więc easy Panowie :) 

Odpowiedz

Jak przeczytałem Twój opis, że sobie wokal ustawiałeś do bitu gdy nie wchodził, to bałem się że będzie gorzej. Co prawda dupala nie urywa to, jest poprawnie ale sporo rezerwy jeszcze Kisamm. Refreen zupełnie mi nie leży "jęczony". Orient na rymy czasownikowe: porozmawiać - rozstawać, minęło - zaginęło itd. Powodzenia ziomku!
 Odpowiedz

(31.08.2018, 10:06)fran napisał(a): Jak przeczytałem Twój opis, że sobie wokal ustawiałeś do bitu gdy nie wchodził, to bałem się że będzie gorzej. Co prawda dupala nie urywa to, jest poprawnie ale sporo rezerwy jeszcze Kisamm. Refreen zupełnie mi nie leży "jęczony". Orient na rymy czasownikowe: porozmawiać - rozstawać, minęło - zaginęło itd. Powodzenia ziomku!

Mi też ten refren szczerze nie leży, muszę wykminić coś innego. Próbowałem z nim zrobić co dałem radę. Dzięki za opinie :)
 Odpowiedz

Popieram zdanie Frana co do rymów, na refrenie at za bardzo wibruje i to wkurwia, ogółem trochę pracy nad formą i może być ciekawie.
 Odpowiedz

(31.08.2018, 20:13)tengracz123 napisał(a): Popieram zdanie Frana co do rymów, na refrenie at za bardzo wibruje i to wkurwia, ogółem trochę pracy nad formą i może być ciekawie.

Tak, ref mi się od początku nie podobał, ale że już trochę późno było, to nie nagrywałem nic. Raczej wziąłem stary wykon i trochę się chciałem masterem pobawić, popróbować nowe wtyczki itd. Tekst już starszy, ale tak zainteresowałem się rymami, żeby popisać niedokładne, bo podobno też o to chodzi by się nimi pobawić
 Odpowiedz

Brzmi to tragicznie mordo, wokal bardzo mocno do wypracowania, nawet w smutnym numerze musisz mieć nieco energii, u Ciebie jej tu w ogóle nie słychać, pozdro!
 Odpowiedz

niestety po przeczytaniu opisu mialem nie włączać, ale właczyłem, trenuj młody , wokal na zwrotkach drży, czuć nie pewność
 Odpowiedz

ogrom pracy przed Toba
 Odpowiedz

Mordeczko, nie pisz może w tytule co gdzie jak najlepsze
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u