Kruel - 7 zer
https://drive.google.com/file/d/1idaVQ17...oV4_L/view

Miałem nie pokazywać, ale pokażę, bo co mi szkodzi. Taki luźny kawałek (mój trzeci już), który udało mi się nagrać u ziomka przed samym powrotem za granicę. Mastering na szybko, tekst na kolanie. Dykcja [*] Ogólnie taki prześmiewczy kawałek, ale może komuś się spodoba.
 Odpowiedz

Słuchałem albumu KRS One, przerwałem żeby przesłuchać co wrzuciłeś, wróciłem do słuchania KRS. Jeżeli chodzi o refren - dykcja na takim poziomie jak w poprzednim kawałku, choć idzie się domyślić co nawijasz, natomiast zwrotki wypadły dużo lepiej w odbiorze. Utwór mi się nie podoba, dalej się nie wypowiem, ćwicz dalej, a będzie tylko lepiej.
 Odpowiedz

dość monotonne flow, jedynie refren mi podpasował jako tako gdyby był w lepszej jakości :p
 Odpowiedz

Rapsy poprawne, natomiast refren mi zupełnie nie siadł.
 Odpowiedz

@ numer lepszy jeśli miałbym porównać. Refren zamula mocno i wyszedł jakby w kościele na rekolekcjach ksiądz śpiewał z ambony.. Dałbym na tym bicie trochę szybszej nawijki. pozdro

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

No to niezła chujnia mi wyszła. Dzięki, za sprawdzenie, chłopaki. Pozdro
 Odpowiedz

Ogółem nie moja tematyka, co do refrenu to zgadzam się z Orderem - chociaż z drugiej strony jest tam jakaś cześć która mi się podobała, może gdyby to trochę doszlifować, wlać więcej emocji w ten śpiew, wyszłoby coś ciekawego. Zwrotki jakoś mi też nie siadły. Jaca, praca i będzie dobrze.
 Odpowiedz

Ten refren ja bym trochę zmiękczył, bo trochę irytuje mix na nim, ale poza tym jest bardzo fajnie. Ale drugi refren już lepiej mam wrażenie jest pod względem mixu.
 Odpowiedz

No refren to jak nic jakaś pieśń kościelna XD
Mnie to tu brakuje mocy w nawijce, więcej pewności siebie i będzie jeszcze lepiej. Dla mnie momentami brzmi to jak byś czytał a nie nawijał, kumasz? Więcej życia w tym.
 Odpowiedz

Rapowa nawijka nie jest najgorsza ale jak wyżej "brakuje mocy".

Uśmiałem się przy przy porównaniu refrenu do pieśni kościelnej! Hahaha
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u