Kruel - 7 zer
#1
https://drive.google.com/file/d/1idaVQ17...oV4_L/view

Miałem nie pokazywać, ale pokażę, bo co mi szkodzi. Taki luźny kawałek (mój trzeci już), który udało mi się nagrać u ziomka przed samym powrotem za granicę. Mastering na szybko, tekst na kolanie. Dykcja [*] Ogólnie taki prześmiewczy kawałek, ale może komuś się spodoba.
 Odpowiedz

#2
Słuchałem albumu KRS One, przerwałem żeby przesłuchać co wrzuciłeś, wróciłem do słuchania KRS. Jeżeli chodzi o refren - dykcja na takim poziomie jak w poprzednim kawałku, choć idzie się domyślić co nawijasz, natomiast zwrotki wypadły dużo lepiej w odbiorze. Utwór mi się nie podoba, dalej się nie wypowiem, ćwicz dalej, a będzie tylko lepiej.
 Odpowiedz

#3
dość monotonne flow, jedynie refren mi podpasował jako tako gdyby był w lepszej jakości :p
 Odpowiedz

#4
Rapsy poprawne, natomiast refren mi zupełnie nie siadł.
 Odpowiedz

#5
@ numer lepszy jeśli miałbym porównać. Refren zamula mocno i wyszedł jakby w kościele na rekolekcjach ksiądz śpiewał z ambony.. Dałbym na tym bicie trochę szybszej nawijki. pozdro

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

#6
No to niezła chujnia mi wyszła. Dzięki, za sprawdzenie, chłopaki. Pozdro
 Odpowiedz

#7
Ogółem nie moja tematyka, co do refrenu to zgadzam się z Orderem - chociaż z drugiej strony jest tam jakaś cześć która mi się podobała, może gdyby to trochę doszlifować, wlać więcej emocji w ten śpiew, wyszłoby coś ciekawego. Zwrotki jakoś mi też nie siadły. Jaca, praca i będzie dobrze.
 Odpowiedz

#8
Ten refren ja bym trochę zmiękczył, bo trochę irytuje mix na nim, ale poza tym jest bardzo fajnie. Ale drugi refren już lepiej mam wrażenie jest pod względem mixu.
 Odpowiedz

#9
No refren to jak nic jakaś pieśń kościelna XD
Mnie to tu brakuje mocy w nawijce, więcej pewności siebie i będzie jeszcze lepiej. Dla mnie momentami brzmi to jak byś czytał a nie nawijał, kumasz? Więcej życia w tym.
 Odpowiedz

#10
Rapowa nawijka nie jest najgorsza ale jak wyżej "brakuje mocy".

Uśmiałem się przy przy porównaniu refrenu do pieśni kościelnej! Hahaha
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u