Kruel -Los Santos
Jak miałbym to procentowo przedstawić, to jakieś 85 % nawijki jest dla mnie niezrozumiała, jak popracujesz na dykcją, wtedy będę mógł coś więcej napisać. 5
 Odpowiedz

Tonson, wiem, że moja dykcja jest kiepska, ale bez przesady xD chyba masz większy problem ze słuchem niż ja z dykcją. Pozdro
 Odpowiedz

(30.08.2018, 10:15)Kruel napisał(a): Tonson, wiem, że moja dykcja jest kiepska, ale bez przesady xD chyba masz większy problem ze słuchem niż ja z dykcją. Pozdro

Mordo piszę tylko jak ja to odbieram, nie musisz się z tym zgodzić, nagrywaj tak jak Ty chcesz żeby to brzmiało, a nie ktoś ;) PS Utworu słuchałem w aucie z dobrymi głośnikami, w sumie jest to jedno z lepszych miejsc do "testowania" kawałków ;)
 Odpowiedz

Skoro tak mówisz, to pewnie coś w tym jest. Muszę nad tym popracować. Dzięki za opinię. 5!
 Odpowiedz

Pomysł jest fajny na to, na prawdę całkiem spoko się słucha. Są fajne pasujące elementy, tune pasuje. Ale sybilanty słychać, zastosuj de esser np, od fabfiler DS, jest na prawdę dobry :)
 Odpowiedz

Jak na 2 kawałek bardzo spoko, trochę fałszujesz momentami, ale i tak a plus bardzo, pozdro!
 Odpowiedz

Kurwa jeśli to realnie drugi kawałek to jest naprawdę w porządku
 Odpowiedz

Tak jak wyżej , bit zagłusza wokal ale jest w tym potencjał :)
 Odpowiedz

przyjemnie sie tego slucha czekam na wiecej
 Odpowiedz

Chyba wszystko zostało napisane wyżej, ja myślę że nie jest to aż taki problem z dykcją ale jakiś taki "drapiący" ten wokal po miksie prawie trzeszczy, czasem wypadasz z bitu, trza dziabać dalej!
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u