Bryx - Ręce Przy Sobie (prod. ALEXAYBEATS)
Numer 'Ręce Przy Sobie' to po kilkumiesięcznej ciszy ode mnie pierwszy singiel zapowiadający album 'Uproszczony Przekaz Mixtape', na którego będzie się składać 8 premierowych numerów (3 single) nagrane w znacznej w większości w stylistyce tzw afrotrapu. Za produkcje numeru odpowiada ALEXAYBEATS, a za mix/master im4co, który zajmie się w tej kwestii znaczną częścią albumu. Premiera projektu: TBA

TEKST W OPISIE.

Odpowiedz

nie wyrabianko na bicie niestety,zbyt nało pewności siebie przy takiej treści wcześniejsze twoje odsłony lepsze.pozdro
znawca

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

wypadasz, zero podbitek, zero mixu, zero skilla
polecam nagrywac do szafy i po osciagnieciu poziomu nadajacego sie do oceny (bo tutaj nie ma co oceniac) dopiero udostepniac swoje kawalki
Cwicz cwicz i jeszcze raz cwicz
Peace
 Odpowiedz

Masz zajawkę ,jest ok :) Jednak poćwicz trochę , zapierdalasz na tym bicie momentami ,to fakt, ale do tego stopnia ,że nie idzie zrozumieć niektórych słów :) Ćwicz dykcje i poświęć trochę czasu na miks :)
To nie hejt tylko dobra rada :) pozdro
 Odpowiedz

ty bryx weź się za sprawdzanie innych
 Odpowiedz

Jak bryx od 20 lat pisze teksty i nawet płytę tekstów wydał a wy mówicie że jakieś braki...
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

@order - To raczej zadowolony nie będziesz, bo w tym klimacie będzie prawie cały mixtape :D

@DaveSwagger - W sumie to tylko ten numer jest chyba jedyny wymagający aż tak szybkiej nawijki, aczkolwiek jak już pisałem w odpowiedzi wyżej - klimat ogólny jest na tym albumie niezmienny

@Ruski - Fakt, ostatnio trochę zaniedbałem słuchanie, nadrobię :D
 Odpowiedz

za za szybki bicior sie wziąłeś i nie podołałeś, dykcja RIP mix RIP
 Odpowiedz

No niestety to jeszcze ten poziom, który wywołuje uśmiech na twarzy, ale spoko, że próbujesz szybciej nawijać, a jak wiadomo trening czyni mistrza. Zrób sobie "challenge" i nagrywaj min. 3 kawałki tygodniowo a za miesiąc, dwa, trzy zobaczysz jaki bedzie duży progres i jak łatwo będzie przychodziło pisanie tekstów i w ogóle wszystko będzie lepiej ;)
 Odpowiedz

No to mam nadzieję że reszta mnie pozytywnie zaskoczy

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u