TOMZ - Zbudujemy tratwę (Video)
Miło, że rozdałeś płytę za friko, ale jak już ktoś chciał Ci symbolicznie odpalić, to można było wziąć. Brzmi to bardzo profesjonalnie, głos masz dobry do rapsów. Kawałek obiektywnie oceniam jako dobry, jest tu poziom. Radzisz sobie z szybkościami. Szacun.
 Odpowiedz

Klip przekozak, czarno-biały zawsze robi klimę. Kawałek oceniłbym na 4/5, bo tam te wspomniane sylabizowania też mi nie leżą, sporo hardcoru wnosisz w numery, którego im jestem starszy nie jestem zbytnio fanem. Wiem, że życie to nie sielanka, nie chodzi mi o zagłaskiwanie trudnych tematów, ale szukam w wersach konkretnego odniesienia niekoniecznie nabitego mięsem armatnim. Poza tym skillowo wszystko bangla, ten głos zawsze będzie na propsie i co tu więcej dodać, życzę stałego progresu jak do tej pory 5!
 Odpowiedz

nie czytałem wcześniejszych komentarzy, więc moze sie powtórze, może nie.
Numer porządny, wokal porządny, te wersy z płytami za 10 i symboliczny hajs to można by pominąć to imo. Refren powinien więcej kombinacji mieć, sam wokal nie wystarczy. Wejście na drugiej zwrotce kozak. Ale ale...z takim głosem trzeba by bardziej urozmaicić stylistyke, bo za jakiś czas to sie znudzi. 5!
 Odpowiedz

(06.08.2018, 20:47)NA napisał(a):
Cytat:Musi go wyjebać z butów

Dokładnie!

A tak na serio to te 10/10 trzymam na specjalną okazję - mierzę w jakiś unikalny styl i unikalny temat. Coś jak usłyszałem po raz pierwszy Yung Lean - Kyoto, nie podobało mi się ale wracałem ciągle do tego bo było to coś czego nie słyszałem wcześniej.

Wtedy jak już ktoś wyłoni się z unikalnym stylem i tematyką ale zrobi jakieś błędy techniczne/liryczne to zejdę na 9/10. Taki mój trochę skomplikowany system ocen.

Tomz, na prawdę kot.

Tak a propos Yung Lean - ostatnio ogarnąłem kawałek "Red bottom sky" i moim zdaniem jest bardziej wyjebany w kosmos niż "Kyoto". Refren mi się tak wkręcił, że mogę katować non stop. Tekst, wykonanie i w dodatku ten głos z delikatną chrypką - koooozak połączenie.
 Odpowiedz

Kawałek spoko, klipon klasa.
 Odpowiedz

Mi się podoba, jest okej. Ale refren mi za bardzo nie siadł, co do zwrotek daję 9/10.
Wpadło mi w ucho :)
 Odpowiedz

trzeba przyznac ze jakos klipu i calego kawalka jest dobra
bardzo przyjemny bicik ale jak dla mnie nawijka zbyt pospolita i nic fajnego w niej nie ma.
Peace
 Odpowiedz

Pełna profeska :) Też się do tego bitu przymierzałem ,bo jest magiczny :) Props za wykonanie
 Odpowiedz

Sztos, ale sztos kawałek
 Odpowiedz

Słychać, że już wysoki poziom i mi akurat podoba się to akcentowanie więc cały kawałek na plus ;)
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u