TOMZ - Zbudujemy tratwę (Video)
Wideo 
Siema ! Taki klip nagraliśmy do wcześniejszego kawałka. 

Link poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=pCjfxhBxDvg
 Odpowiedz

W pierwszej frazie nawijki myślałem że to OSTR!

Wykonanie kozak, klipk kozak. Nic dodać nic ująć. Tekstowo też elegancko.

Mocne 8/10.
 Odpowiedz

(06.08.2018, 20:20)NA napisał(a): W pierwszej frazie nawijki myślałem że to OSTR!

Mocne 8/10.

TO CO MA DODAĆ ALBO UJĄĆ, ŻEBY BYŁO 10/10?
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

(06.08.2018, 20:35)Mik napisał(a):
(06.08.2018, 20:20)NA napisał(a): W pierwszej frazie nawijki myślałem że to OSTR!

Mocne 8/10.

Musi go wyjebać z butów

Edit.
Bardzo fajny numer, dziwne akcenty przy ga-dać, zda-nia chociaż nie odbieram tego jako wadę, bardziej jako ciekawe urozmaicenie. Na refrenie brakuje troszkę mocy, a tak po za tym... to nie mam zastrzeżeń.
 Odpowiedz

Cytat:Musi go wyjebać z butów

Dokładnie!

A tak na serio to te 10/10 trzymam na specjalną okazję - mierzę w jakiś unikalny styl i unikalny temat. Coś jak usłyszałem po raz pierwszy Yung Lean - Kyoto, nie podobało mi się ale wracałem ciągle do tego bo było to coś czego nie słyszałem wcześniej.

Wtedy jak już ktoś wyłoni się z unikalnym stylem i tematyką ale zrobi jakieś błędy techniczne/liryczne to zejdę na 9/10. Taki mój trochę skomplikowany system ocen.

Tomz, na prawdę kot.
 Odpowiedz

tomson już dawno robi independent rap.Mordo dajesz wersy jakich szukam w tym wszystkim także szanuje przemyślenia.Bez cukru buja numer. i dopinguję szczerze.5.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Zwrotki na prawdę zajebiste ale refren który mi nie siada troche psuje ogólny odbiór kawałka.
 Odpowiedz

Bardzo dobry kawałek, tak jak pisałem kiedyś już. Co do klipu też pierwsza klasa. Propsy za solidną robotę i pchaj to dalej w tym kierunku, mam nadzieję że kiedyś wpadnę na Twój koncert. pozdro.
 Odpowiedz

hipnotyczna barwa głosu, flow bdb, wszystko trzyma poziom. props
 Odpowiedz

(06.08.2018, 20:36)tengracz123 napisał(a):
(06.08.2018, 20:35)Mik napisał(a):

Mocne 8/10.

Musi go wyjebać z butów

Edit.
Bardzo fajny numer, dziwne akcenty przy ga-dać, zda-nia chociaż nie odbieram tego jako wadę, bardziej jako ciekawe urozmaicenie. Na refrenie brakuje troszkę mocy, a tak po za tym... to nie mam zastrzeżeń.

Z tego co widzę, dużo osób wspomniało o tym "dziwnym" zaakcentowaniu tych słów mordeczko,  ale chciałem trochę urozmaicić kawałek. 
     Jak nawinę cały utwór na jednym patencie - mówią zbyt monotonnie, jak nawinę z jakimś urozmaiceniem - też źle, jak więcej powiem o swoim życiu prywatnym w kawałku - mówią, że kawałek zbyt szczegółowy, jest jeszcze kilka tego typu niuansów, które zauważyłem. Sam nie wiem co mam o tym myśleć. Jak to się mówi - jednym wiaderkiem 100 pomidorów nie podlejesz :) a nie robię rapu żeby być "lubiany" myślę, że znajdą się na tym forum ludzie z podobnym podejściem. 
      Wniosek jest prosty, trzeba się zdystansować, i tak zostanie po nas tylko popiół, a "to wszystko" przy śmierci staje się małym ziarnkiem piachu...
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u