Fran - Gdybym mógł (prod. Wadz aka The Funk Father)
(02.08.2018, 13:13)order napisał(a): Gdyby tak było z tym hajsem żyłoby się lepiej na pewno.Przez to same problemy na każdej płaszczyźnie życia .tak refleksyjnie mnie nastawił kawałek.Złożony fakt zajebioza, wiem że dla Ciebie to zaleta ale dla mnie za dużo we flow się dzieje.pozdro

Właśnie, że chuja byłoby lepiej, sam pieniądz nie jest zły, to jest jedynie waluta. To nie wina mamony, że jest tak ceniona przez ludzi, jest to wina ludzkiej głupoty i pazerności.
 Odpowiedz

Ja wiem że zaraz znalazłaby się inna "waluta". mimo wszystko wierzę że żyłoby się lepiej bo wszystko nie osiągnełoby takiej złożoności jaką daje pieniądź.to karta przetargowa po prostu jedna mniej.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Generalnie pod wieloma względami jest to najlepszy twój numer, a pod kilkoma równie dobry jak pozostałe. Propsuję. Bardzo to dobre.
U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

o kurde jak ja lubie te piszczały g funkowe, aż sobie odpale jakiś album gfunkowy zaraz. Co do kawałka to leci sobie przyjemnie, jest pozytywny przekaz w tekście. Przyśpiewki jak zawsze na plus. "nie daj sobie wszczepić czipa" jejeje. Refren gites gra. Spostrzeżenia w tekście, sama prawda. Daje propsy. można słuchać na luzaku.
 Odpowiedz

ale dżi-fank.
Przyjemny numeras, dawno nie słuchane takich klimatów.
Fajnie wykonane, super przyśpiewki, tekstowo mądrze.
Pozdrówki
 Odpowiedz

Co tu więcej pisać... Dobra robota ziom! Powodzonka życzę!
 Odpowiedz

zwrotki rapy , podśpiewywanki wszystko się zgadza, propsuje sztosik
 Odpowiedz

Dzięki za ocenę, na pewno cieszy fakt, że siadło to dosyć. 5!
 Odpowiedz

Hmmm że wcześniej tego nie sprawdziłem. Tekstowo bardzo ładnie. Jeszcze Ciebie zamkną za nawoływanie do nienawiści! Hehe

Stylowo, nie mój chleb ale wydaje mi się że wsio jest dopięte na ostatni guzik.

Mocne 8/10.
 Odpowiedz

No kawałek takie lata 90 klimatycznie, podoba mi się twój śpiew najbardziej
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u