Fran - Gdybym mógł (prod. Wadz aka The Funk Father)
Muzyka 
Zapraszam na premierkię ziomble! ;) Napiszcie jak jest 5! 

Odpowiedz

Utopijny numer, czasem dobrze sobie pomarzyć i pokminić. Bardzo dobrze się słucha przez brak wersów przesyconych truizmami jak to często bywa w tego typu rapie. Nawijka jak i przyśpiewki na bardzo dobrym poziomie + angielskie wersy, nieźle. 5!
 Odpowiedz

Siada niesamowicie. Poprzedni był bardzo spoko, a ten najbardziej podoba mi się z tych najnowszych kilku. Żeby to się jak najlepiej słuchało...
 Odpowiedz

Ej to jest twój najlepszy kawałek, bez kitu. Bardzo mi siadło, z kilkoma wersami się nie zgadzam, ale większość popieram.
 Odpowiedz

Śpiewanie fajnie wchodzi. Zwrotki również. Zastrzeżeń brak. Kibicuję wciąż żeby to poszło dalej.
 Odpowiedz

Styl nawijki trochę nie pasuję do klimatu, poza tym jest spoko

ZAPRASZAM DO SIEBIE

https://www.youtube.com/c/FaustHH/
https://www.facebook.com/FaustHH/

Odpowiedz

(01.08.2018, 15:06)Faust napisał(a): Styl nawijki trochę nie pasuję do klimatu, poza tym jest spoko

To chyba Nate Dogga nie słuchałeś xd Bo jeśli miałbym stilo Frana do kogoś porównać to chyba właśnie do Nate Dogga :d
 Odpowiedz

W Twoich kawałkach nie ma nigdy pustych słów, ktoś może z nimi się zgadzać, lub nie, ale bez wątpienia robisz coś z głową. Ten G-funkowy klimat kwestia gustu, raz mi podchodzą tego typu beaty '2pac type beat', raz nie. Siedzi wszystko w numerze. 5 !
 Odpowiedz

Idealny G-Funkowy klimat na spacer po mieście, w tym piekielnym słońcu :D Dobrze buja ! Różnorodne flow i bogata liryka patentem na sukces :) Pozdro
 Odpowiedz

Gdyby tak było z tym hajsem żyłoby się lepiej na pewno.Przez to same problemy na każdej płaszczyźnie życia .tak refleksyjnie mnie nastawił kawałek.Złożony fakt zajebioza, wiem że dla Ciebie to zaleta ale dla mnie za dużo we flow się dzieje.pozdro

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u