Blitz - Progres (prod.Retnik)

Odpowiedz

Ty , dobre to jest stary :D
Podoba mi się zmienianie tonacji, flow na konkrecie :)
No i delay od 0:55 robi robotę, fajny klimat kawałka tworzy :)
Przydałby się lepszy majk, jakaś dobra pojemnościówka ,a byłby sztos w ogóle już :D
Jedynie "JOŁTUB" troche mnie ukłuł w ucho :) ale jeśli chodzi o całokształt to faktycznie - jest progres :)
pozdro
 Odpowiedz

No robisz sobie progres, a 111 robi regress w mixie, bez kitu tym razem. Albo to Tobie się mikrofon zjebał, a 111 jest niewinny :D
 Odpowiedz

Wydaje mi się, że "jołtub" to określenie na zdominowanie karty "na czasie" przez polski rap :D
 Odpowiedz

Jeśli chodzi o nawijkę to wybaczcie ale ja tu słyszę kurewsko mocną inspirację Białasem. Mówta co chceta, ale dla mnie to aż za mocno słychać. To pierwsze skojarzenie za po jakichś 10 sekundach. Momentami wyrazy są jakby nawijane szybciej przez co są niewyraźne. Co do mixu to nie mam zastrzeżeń, ja się niezbyt na tym znam więc nie ma co oceniać. Dla mnie jest to słuchalne, na raz.
 Odpowiedz

@Dave

Dzięki,5! "JołTub" brzmi bardziej Polsko i mniej więcej o to chodziło,chociaż wiem, że nie jest to poprawna polszczyzna :D

@Sally

Wiesz co istnieje możliwość, że to problem z moim sprzętem do nagrywania bo ostatnio miałem z nim problemy a kawałek sprawdzałem na 3 odsłuchach i mix sam w sobie jest według mnie lepszy niż wcześniej :D Dzięki

@Ruski

Od momentu wybuchu dramy, że kseruje/inspiruje się Białasem zastosowałem już nie wiem ile flow i nawijek a dalej słyszę, że inspiruje się Beezym więc może za bardzo sobie wbijacie na banie to. Dzięki za opinię
 Odpowiedz

Każdy się jakoś wybiela, nawet Białas
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

@Blitz

Niestety ale w tym kawałku słychać to mocno. W twoim poprzednim numerze nie oskarżyłem Cię o to, we wcześniejszych też rzadko się zdarzało. Nie nazwę tego kopią, ale to jest bardzo mocna inspiracja Białasem.
 Odpowiedz

(12.06.2018, 18:31)Ruski napisał(a): @Blitz

Niestety ale w tym kawałku słychać to mocno. W twoim poprzednim numerze nie oskarżyłem Cię o to, we wcześniejszych też rzadko się zdarzało. Nie nazwę tego kopią, ale to jest bardzo mocna inspiracja Białasem.

Tak z ciekawości gdzie dokładnie słyszysz taką inspirację? xd bo ja tu jedynie słyszę owe podobieństwo na "wkurwionych" podbiciach, ale przecież pierdyliard innych raperów robi tak samo :D
 Odpowiedz

@Ruski

Ja nie mówię, że Ty "oskarżałeś" czy nie. Tylko ogólnie, że różne nawijki były, sporo eksperymentuje ostatnio a zdarzały się właśnie takie komentarze.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u