Jan-rapowanie, Tymek, Barto'cut12 - Popkiller Młode Wilki 6 - Cypher #1 (prod. 2K)
Młode Wilki w tym roku na siłę mocno, brakuje mi tam Gringo, marcinusjdn, DonGitary, Papczuli oraz Kendziego.
 Odpowiedz

No marcinus by rozjebał lepiej niż Bedoes na cypherze pozdro dla kumatych
 Odpowiedz

A co to nowość z tym Fejzem? PopKiler co roku bierze sobie jedną maskotkę, był Gospel (z tym że on akurat w pozytywnym znaczeniu), była Gonix którą doskonale podsumowuje adnotacja na rap genius w numerze młodowilczym, był czarny no skill, teraz jest Fejz. Ogólnie poziom żenujący nawet Ci spoko raperzy warzywią w tym roku. Podstawowa przewaga zeszłorocznych wilków nad tegorocznymi jest taka że był Bedoes który generalnie pocisnął se jedna wielką beke XD Jana słuchałem od "klasyka podwórek" i już mnie powoli wkurwia bo co odpalę numer albo zwrotkę to nawija że MIMO FEJMU NADAL JEST NORMALNY I MU NIE ODJEBAŁO albo że NIE MA HAJSU OD STARSZYCH. Nie wiem może mam takie szczęście akurat, bo tej płyty w SB nie słuchałem, a że mam polajkowanego peja to coś czasem odpalę. Ogólnie chujowe młode wilki.

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Czyli idąc tokiem BMP to w przyszłym roku też będzie maskotka, więc może się nadam na maskotke, 2019 jest mój
 Odpowiedz

Tak naprawdę pierwsza edycja ta z Bonsonem, Biszem, Gedzem, Białasem czy Mediumem wciąga dupą wszystko i o dziwo 2015 bo w tych dwóch edycjach nie było właśnie takich błaznów na doczepkę. Nawet Adma nawinęła w miarę a nie odjebała jakiegoś autyzmu jak to kobieta. Tylko Klarenz nawijał jakby przed wejściem do kabiny zaliczył pierwsze seksualne zbliżenie z kobietą w postaci przypadkowego otarcia się o rudą

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u