Jan-rapowanie, Tymek, Barto'cut12 - Popkiller Młode Wilki 6 - Cypher #1 (prod. 2K)

Jakie przeczucia co do młodych wilków? 
Kto na propsie, kto jest do wyjebania? 
Według mnie Fejz nie powinien tam być. 
Na propsie Janek.
 Odpowiedz

Jak dla mnie to młode wilki już dawno się skończyły. Jest tylu graczy w podziemiu których nie wydała wytwórnia a zjadają te raperzyny...

Choćby Skor, Mati, Quako, Bzyku, czy choćby Emikae dużo lepiej nawijają od nich. Takie moje odczucie.
A co do Fejza, to gość nadal na siłę próbuję podjebać styl Maga. Na jednym kawałku to było w miarę spoko zabiegiem, jako swego rodzaju hołd dla ojca, ale ileż można (https://www.youtube.com/watch?v=CAnwrKQCeUU).

Ostatnie młode wilki które mi siadły to 2012 i 2013.

Kwestia gustu
 Odpowiedz

No teraz Młode Wilki to jakaś parodia. Pół raposfery mogłoby tam być. 
Według mnie teraz dużo robić sam mix/master a nie skillsy. Wystarczy właśnie popatrzeć na Fejza, który tutaj dostałby lincz za swoje tracki. 

Tu jeszcze było paru dobrych graczy.
 Odpowiedz

No tu nawijka jeszcze ma jakiś poziom, jedynie klimatycznie mi nie podchodzi.

Ale wracając do późniejszych edycji. 5-tka to jest jakiś kurwa żart. Równie dobrze mogli do tego wziąć kogoś z poza sceny hip-hopowej, jakiegoś Zenka czy Sławomira, bo przynajmniej w moich oczach goście z edycji 2016/17 nie wiele się od nich różnią. I tu już totalna padaka treść zwrotki bedoesa - tego nawet nie trzeba komentować

Trochę smutna sprawa że jak tak dalej pójdzie to za naście lat ten rdzenny, i jak dla mnie prawdziwy rap pójdzie w zapomnienie. Rzucisz ksywkę 2Pac, Biggie, B-Real itd. a większość słuchaczy poniżej 30-stki nie będzie ogarniać o kogo ci chodzi.
 Odpowiedz

A swoją drogą, z podobnych inicjatyw - słyszałeś może którąś wizję lokalną?

Polecam Poznań:

Odpowiedz

Kurła kiedyś to było. Co do najnowszej edycji to ja nie wiem co tam robi Zero. Typ zjada tam wszystkich pod każdym względem i trochę przypał nawijać z takim Frostim na tracku XDXDXDXD
 Odpowiedz

Wizje lokalne gdzieś już widziałem, ale tej nie słuchałem więc sprawdzę.
Frosti to w ogóle nieporozumienie - Prosto się zjebało, nie wiem co Sokół odpierdala.
 Odpowiedz

Was powinni wydać
Wszytksirvo nKlepsicsgo moddu mojw

Nie żałujcie martwych, żałujcie żyjących.
 Odpowiedz

@Mik
Powinni, ale nie mamy hajsu ani siły przebicia, ehh
 Odpowiedz

ja będę w 2019, róbcie screeny

i nie bierzcie mnie nigdy na poważnie
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u