TEDE & SIR MICH - NOJI?

Miał być "Warszawa Hotel", będzie "Noji?". 
Premiera już 15/06. 
Jakie odczucia po singlach?
 Odpowiedz

Można go ewentualnie szanować za te wszystkie lata budowania naszej kultury i to tyle.. Singli to jakoś nie mogę nawet kurwa do końca dosłuchać
"Jestem jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo rozwagi"
 Odpowiedz

Dla mnie HOT18NIEBANGLASZ było takie meh, ale ja&ja skłoniło mnie do preorderu
 Odpowiedz

Ty nawet nie słuchałem tego pierwszego, dopiero jak powiedziałeś. I powiem że w sumie ciekawa sprawa
 Odpowiedz

No widzisz, mi na prawdę to podeszło bo nie jest to zwykłe wożenie się czy coś. Zawsze lubiłem tego typu tracki a Tedas miał ich parę : Forever Ja, Wunderbaum, Keptn', Sam na Sam, etc etc
 Odpowiedz

Ja to pamiętam go z warszawskiego deszczu ewentualnie i jakąś zwrotkę miał na skandalu u molesty, później jakoś go nie sprawdzałem zbytnio, No i potem jak ktoś mi zaczął puszczać to stękanie na autotjunie to się za głowę złapałem. Ale tutaj naprawdę jest spoko, aż to przeoram parę razy.
 Odpowiedz

Elliminati polecam, jeśli nie słuchałeś. To ten moment kiedy Tedas zrobił boom w Polsce
 Odpowiedz

Wjechały nowe single! 

Mówią, że Tedas płyty może robi średnie ale są typowymi koncertowymi bengerami. Zgadzacie się z tą opinią?
 Odpowiedz

Nie trawie takiego rapu zupełnie, rozumiem, że jest to w pewnym stopniu realizowanie jednego z głównego celu sztuki (chodzi mi o delectare, czyli bawić.), ale to mnie bardziej wprowadza w stan zażenowania.
 Odpowiedz

ten drugi numer mocno mnie rozbawił, potrzeba czasem takiej prymitywnej rozrywki.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u