Prozatoryka - Nic do stracenia
Zapraszamy do odsłuchu utworu, pochodzącego z albumu "Kompozycja zamknięta". Pozdrawiamy serdecznie!

Odpowiedz

nienawidzę takich kawałków. liryka zarapowana w sposób w który rapuje milion osób (może to być nawet najbardziej osobisty numer ale bez pewnej wrażliwości to wszystko się rozpada) no i bit który brzmi jak zza czasów soundclicka (czyli słyszałeś to pewnie milion razy). nic specjalnego, mocno średnie, inne rzeczy od Ciebie miały więcej charakteru.

Peace!
 Odpowiedz

Sprostowanie numer 21315125 - w tymże zespole rapuje nas dwóch. :D

W każdym razie dzięki za opinie, cóż, numer może nie siedzieć, jednak taki jest w kontekście albumu, takie też są potrzebne, coś lżejszego w treści, jako taki przerywnik można powiedzieć. Pozdrawiam!
 Odpowiedz

Tematyka spoko, taki przekaz akurat jest w stanie do mnie trafić. Ogólnie całość średnio, temat wałkowany miliardy razy. Co do nawijki to gdzieś już słyszałem wasze stylówki. "Gorzki nektar" dużo lepszy.
 Odpowiedz

(16.05.2018, 19:39)AdiSuN napisał(a): Sprostowanie numer 21315125 - w tymże zespole rapuje nas dwóch. :D

Identycznie akcentujecie słowa, może dlatego ludzie nie zwracają uwagi, że jest was dwóch. Warto się nad tym zastanowić ;)
Co do tracka, to słyszałem lepsze rzeczy od was. Pozdro!
"Jestem jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo rozwagi"
 Odpowiedz

Znaczy ja rozumiem, że faktycznie ludzie myślą, że jedna osoba, z tym że tłumaczę często tym samym osobom, że jest nas dwóch i kurcze zastanawiam się skądże ta opinia aż tak, moim zdaniem brzmimy dość różnie, przede wszystkim inne barwy wokalu, układanie wersów, trochę inny rodzaj ekspresji, dlatego jest to dla mnie takie ciekawe co konkretnie jest takiego aż by mylić. :D
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u