Zhang Ra-mil - De Profundis

Liczę na rady i oceny.
BMP te prod w tytule to nie moja działka, tak jak coś
 Odpowiedz

Progres w chuj mordo. No i dobry mix robi robotę. Spokojnie sobie odsłuchałem 3 razy. Momentami nie rozumiem słów ale nie wiem czy to przez dykcję czy wokal się gubi w bicie. Tak czy siak kot numer. 5
 Odpowiedz

Refren mi sie nie podoba za to zwrotki siadły elegancko :) słychać dobry mix, pzdr
 Odpowiedz

Nie mój klimat w ogóle. Nie spodobało mi się aczkolwiek od strony technicznej utwór brzmi nieźle, wszystko ładnie i wyraźnie.
Pytanko, co oznacza twoja ksywa?
 Odpowiedz

(15.05.2018, 23:03)Ruski napisał(a): Nie mój klimat w ogóle. Nie spodobało mi się aczkolwiek od strony technicznej utwór brzmi nieźle, wszystko ładnie i wyraźnie.
Pytanko, co oznacza twoja ksywa?

Tłumacząc na Polski i znając trochę tego osobnika, ksywka pewnie oznacza "Yang daj mi" XDDDDDDDDDD
 Odpowiedz

Sally
Dzięki, faktycznie mix robi robotę. Wydaje mi się, że trudność w zrozumieniu niektórych słów to wina mojej dykcji. Kurde... rozszyfrowałeś moją ksywkę. :D (zbieram yangi na czerwone potki)

Cosnietak
Dzięki, pisząc ten refren wzorowałem się na Madagaskarze od Queby, aczkolwiek pomyślałem, że plagiatu 1:1 nie zrobię, więc dodałem co nieco.

Ruski
Moja ksywa nie znaczy nic szczególnego. Stworzyłem ją tak, szukałem czegoś kontrastującego z zachodnimi youngami, lilami i tak dalej, postanowiłem wziąć jakieś losowe chińskie nazwisko i tak trafiłem na Zhanga. Później dodałem do tego egipskiego bożka Ra/Re i do tego końcówkę mojego imienia. Tak powstał Zhang Ra-mil.

Dzięki wszystkim za sprawdzenie i opinię.
 Odpowiedz

nie zgodzę się z Sallym jeśli chodzi o mix, przy niektórych uderzeniach basu Twój wokal idzie się jebać. Nie ułatwiają potknięcia z dykcją w szybszych partiach no i wokal brzmi straaasznie sucho (chyba za dużo usuniętych niskich tonów). tyle mogę się wypowiedzieć bo takie rapsy to nie moje klimaty choć mogę oddać że technicznie (poza tymi wpadkami z dykcją) jest spory plus.

Peace!
 Odpowiedz

W porównaniu do tego co wcześniej nagrywałeś to na plus wszystko. Faktycznie jak napisałeś na czym się wzorowałeś to słychać podobieństwo szkoda tylko że od początku do końca nie jest to Twoja koncepcja ale wszystko z czasem. pozdro

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

2dk
Dzięki za opinie, wokal jest troszkę suchy, ale taki był zamysł (suchy wokal + darcie ryja to jest to), zwróć uwagę na szumy (które też są celowo dodane). Tego mixu nie wykonywałem samodzielnie i jestem w 100% zadowolony, jedynie mogę się zgodzić co do tego aspektu z bassem (bo znam tekst na pamięć i może przez to jestem w stanie wyłapać wszystko,
chociaż gościu który to mixował też był). Jeszcze raz dzięki.

Order
To jest jedyny kawałek w którym świadomie umieściłem element z cudzego utworu. Ciesze się, że progres jest widoczny. Dziękować
 Odpowiedz

Miks rzeczywiście robi robotę, zajebiście to brzmi. Tylko dykcja mordo gdzie nie gdzie siada, musisz to ćwiczyć i będzie gitara. Ogólnie elegancki numer, propsy.
"Jestem jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo rozwagi"
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u