Dazzyl - Znaki Czasu
Siema, udostępniam mój nowy kawałek: https://www.youtube.com/watch?v=mYdBt8DmO5Y
Liczę na konstruktywną krytyke, pzdr!
 Odpowiedz

Nie jest to jakieś super mega mega ambitne ale no fajnie się to słucha. Z każdym wersem więcej się chce słuchać. No i bardzo fajne flow.

7/10 z minusem.
 Odpowiedz

Nie zgadzam się z przedmówcą. To lata lepiej niż fajnie :-)
 Odpowiedz

Nie jest najgorzej, ale za mało emocji w nawijce. Twoja stylówka brzmi jak byś chciał nią przekazać "mam wyjebane, byle nagrać i wrzucić".

Wywalił bym autotune. Ale to już mój gust, ponoć wielu takie coś siada.
 Odpowiedz

Jest w tym coś fajnego, jest w tym fajny leniwy styl. Doszlifować flow, poprawić trochę teksty i gitara.
 Odpowiedz

Dzięki za opinie, podbijam.
 Odpowiedz

Więcej emocji w głosie i by była gitara. Dużo fajnych spostrzeżeń. Szlifuj flow bo gdzie nie gdzie się zacina, ale ogólnie jest bez lipy. Sława / sprawa - No takich rymów chłopie unikaj. Całość ujdzie, jestem na tak :P pozdro
"Jestem jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo rozwagi"
 Odpowiedz

kozak
 Odpowiedz

lepsza jakoś + trochę więcej zagrań z flow = byłby na prawdę mocny numer.
jest dobrze, nie zgodzę się z tymi emocjami w wokalu, myślę, że w tego typu numerze taka lekko przymulona nawijka bardzo pasuje (po prostu mogłoby być trochę lepsze flow)
leć dalej, na pewno będę obserwował Twój progres.

Peace!
 Odpowiedz

Zamulony numer, nie mój klimat, ale się wypowiem. Trochę więcej ekspresji w wokalu by się przydało albo chociaż nagrać jeszcze jedną ścieżkę w innej tonacji. Ubarwiło by to trochę wokal. To przeciągane "sięę" w refrenie trochę słabo wyszło. Doszlifować trochę flow i będzie sobie to fajnie lecieć. 5
No i mashup też spoko wyszedł.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u