Jak trafiłeś na forumek?
#11
Chciałem się podzielić swoją twórczością, JEDNAK wiedziałem, że zanim to zrobię (albo przy okazji tego) to muszę odwdzięczyć się feedbackiem (historia moich postów mówi sama za siebie). I tak oto najebałem niezliczoną ilość postów (sporo ocen, kłótni, awantur, dissów) aż odezwał się do mnie legendarny właściciel forumka i dał mi moda, a potem admina. Najgorsza jego decyzja w życiu, ale chłop ma generalnie wbite w to forum, więc lepiej tak niż nie.
 Odpowiedz

#12
(15.05.2018, 09:38)Morgan napisał(a): Chciałem się podzielić swoją twórczością, JEDNAK wiedziałem, że zanim to zrobię (albo przy okazji tego) to muszę odwdzięczyć się feedbackiem (historia moich postów mówi sama za siebie). I tak oto najebałem niezliczoną ilość postów (sporo ocen, kłótni, awantur, dissów) aż odezwał się do mnie legendarny właściciel forumka i dał mi moda, a potem admina. Najgorsza jego decyzja w życiu, ale chłop ma generalnie wbite w to forum, więc lepiej tak niż nie.

Legendarny czyli Lokast? czy masz na myśli tą nowotworom kurwe która jest nołnejmem a nie legendom?
[Obrazek: 2n8u4aq.png]
 Odpowiedz

#13
Tyle epok, że serio kurwa nie pamiętam skąd tutaj jestem. Chyba byłem najebany jak zakładałem konto, bo pamiętam tylko czasy jak już miałem kilka postów.
jebać go
 Odpowiedz

#14
Cytat:wpisalem w wyszukiwarce: forum o rapie

Podbijam.
 Odpowiedz

#15
Z 4-6 lat temu miałem grubą zajawkę na pisanie tekstów i jakieś tam nagrywki też były i byłem jakiś czas na podobnym forum ale już go chyba nawet nie ma. Potem jakoś zajawka wygasła, brak weny, potem czasu i 40 różnych powodów jeszcze. Z pół roku temu napisałem coś i nagrałem i przypomniało mi się o takim czymś więc poszukałem, znalazłem i jestem
"Jestem jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo rozwagi"
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u