Jak trafiłeś na forumek?
Chciałem się podzielić swoją twórczością, JEDNAK wiedziałem, że zanim to zrobię (albo przy okazji tego) to muszę odwdzięczyć się feedbackiem (historia moich postów mówi sama za siebie). I tak oto najebałem niezliczoną ilość postów (sporo ocen, kłótni, awantur, dissów) aż odezwał się do mnie legendarny właściciel forumka i dał mi moda, a potem admina. Najgorsza jego decyzja w życiu, ale chłop ma generalnie wbite w to forum, więc lepiej tak niż nie.
 Odpowiedz

(15.05.2018, 09:38)Morgan napisał(a): Chciałem się podzielić swoją twórczością, JEDNAK wiedziałem, że zanim to zrobię (albo przy okazji tego) to muszę odwdzięczyć się feedbackiem (historia moich postów mówi sama za siebie). I tak oto najebałem niezliczoną ilość postów (sporo ocen, kłótni, awantur, dissów) aż odezwał się do mnie legendarny właściciel forumka i dał mi moda, a potem admina. Najgorsza jego decyzja w życiu, ale chłop ma generalnie wbite w to forum, więc lepiej tak niż nie.

Legendarny czyli Lokast? czy masz na myśli tą nowotworom kurwe która jest nołnejmem a nie legendom?
[Obrazek: 2n8u4aq.png]
 Odpowiedz

Tyle epok, że serio kurwa nie pamiętam skąd tutaj jestem. Chyba byłem najebany jak zakładałem konto, bo pamiętam tylko czasy jak już miałem kilka postów.
jebać go
 Odpowiedz

Cytat:wpisalem w wyszukiwarce: forum o rapie

Podbijam.
 Odpowiedz

Z 4-6 lat temu miałem grubą zajawkę na pisanie tekstów i jakieś tam nagrywki też były i byłem jakiś czas na podobnym forum ale już go chyba nawet nie ma. Potem jakoś zajawka wygasła, brak weny, potem czasu i 40 różnych powodów jeszcze. Z pół roku temu napisałem coś i nagrałem i przypomniało mi się o takim czymś więc poszukałem, znalazłem i jestem
"Jestem jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo rozwagi"
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u