DIVIX $ - KLĄTWA SALAZARA
Siema !
Nowa wrzutka ode mnie , sprawdzajcie w miarę chęci mordy :)
Taki przelot zafundowała mi wena ostatnio :D
opinie mile widziane :)
PS można odpalić sobie z napisami ::) 
Pozdawiam 

Odpowiedz

Bardzo fajny traczek, lirycznie proges.

Tak po za tym, to zauważyłem, że zawszę przed znakami interpunkcyjnymi dajesz spację (to jest niepoprawne). Taka mała rada.
 Odpowiedz

(12.05.2018, 12:01)tengracz123 napisał(a): Bardzo fajny traczek, lirycznie proges.

Tak po za tym, to zauważyłem, że zawszę  przed znakami interpunkcyjnymi dajesz spację (to jest niepoprawne). Taka mała rada.

Dzięki stary , w przyszłości na pewno zwrócę na to uwagę ::) piona !
 Odpowiedz

Nagrywaj jakiegoś klipa. Brakuje tu jakichkolwiek ujęć do tego tracku!
 Odpowiedz

(12.05.2018, 12:11)NA napisał(a): Nagrywaj jakiegoś klipa. Brakuje tu jakichkolwiek ujęć do tego tracku!

mash-up do tego kawałka byłby lepszy, tak mi się wydaję.
 Odpowiedz

Pierwsza zwrotka jakoś odstaje od reszty, która leci sobie zacnie, szczególnie refren. Odnośnie samego filmu, czy tylko dla mnie cały film był słaby i momentami żenujący, ale ostatnie sceny spotkania Willa z Elizabeth chwyciły za serducho? :D
 Odpowiedz

(12.05.2018, 17:19)Sally napisał(a): Pierwsza zwrotka jakoś odstaje od reszty, która leci sobie zacnie, szczególnie refren. Odnośnie samego filmu, czy tylko dla mnie cały film był słaby i momentami żenujący, ale ostatnie sceny spotkania Willa z Elizabeth chwyciły za serducho?  :D

No Salazar i jego załoga wyglądała bardzo kiepsko.
 Odpowiedz

(12.05.2018, 17:19)Sally napisał(a): Pierwsza zwrotka jakoś odstaje od reszty, która leci sobie zacnie, szczególnie refren. Odnośnie samego filmu, czy tylko dla mnie cały film był słaby i momentami żenujący, ale ostatnie sceny spotkania Willa z Elizabeth chwyciły za serducho?  :D

No pierwsza zwrotka mocno odstaje , ale to spontaniczny numer i pod koniec tej zwroki dopiero wpadłem na koncept Piratów z karaibów :P
Co do "Zemsty Salazara", nie było efektu wow,ale jakoś bardziej siadła mi ta część ,niż "Na nieznanych wodach". Kwestia gustu :) Jestem fanem serii ,więc dla mnie każda jedna część ma coś w sobie :D pozdro
 Odpowiedz

Np. Highway to hell wydaje ni się lepszy bo tu takie szukanie tematu na siłę ale oczywiście fajnie złożone w całość mordo. pozdro

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u