Coins - Brak tytułu
https://soundcloud.com/john-jimmy-712707092/brak-tytu-u

No jest wyjebka na końcu ale jebać :p
Co powiecie panowie na taką zwrotkę?
"Jestem jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo rozwagi"
 Odpowiedz

Klimatycznie mi nie siada.
Patrząc na samą nawijkę to jest spoko. Propsy.
 Odpowiedz

Dzięki za sprawdzenie!
Podbijanko
 Odpowiedz

Podobają mi się Twoje texty tylko przy mixie bym pogrzebał bo coś tam mi nie pasuje, siema

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

(11.05.2018, 09:42)order napisał(a): Podobają mi się Twoje texty tylko przy mixie bym pogrzebał bo coś tam mi nie pasuje, siema

Mordo bo ja to wszystko nakurwiam sobie na tablecie, a brakuje programów w których by coś można było pokombinować. Dzięki za sprawdzenie!
 Odpowiedz

Fajne flow, brzmienie spoko jest, lirycznie widzę trochę bragga, ale nie to że się przypierdalam, sam sobie lubię popisać o wszystkim i o niczym. Ogólnie na plus,
ale chciałbym coś poważniejszego usłyszeć. :D 5!
 Odpowiedz

Numer jak najbardziej na plus, wszystko rozumiem, bawisz się flow no i brzmieniowo przede wszystkim jest fajnie, czysto i lirycznie dajesz radę, składasz sprawnie wersy. Pozdrawiam!
 Odpowiedz

Bardzo fajnie, że bawisz się flow i nie jest to monotonne. Mix do poprawy i przede wszystkim pisz dłuższe traki, też kiedyś pisałem tylko jedną zwrotkę na wałek (ale chłopaki z forum zwrócili mi na to uwagę i mieli rację, pisząc i nagrywając dwie zwrotki, dwa razy szybciej się rozwijasz.)
 Odpowiedz

Dawaj drugą zwrotkę i refren, bo dobrze by było nie zmarnować takiej 16-stki i puścić to dalej, Jest potencjał!
 Odpowiedz

Fajne, prawda, że brakuje tutaj dalszej partii bo serio dobrze Ci to wyszło
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u