Sally Sad boooy eksperyment kurła
Elko. W końcu udało mi się dokończyć numer, który nagrałem chyba z miesiąc temu :v
Mix jest mocno eksperymentalny. Próbowałem uzyskać efekt coś ala Lil Peep i inni sad boye. Możecie napisać jak tam wokal słychać i jak mocno ssie to gałę :d 
5!

https://soundcloud.com/maciej-tymosiak/s...xmastering
 Odpowiedz

troszke ciężko sie słucha, ale słychać że to celowe, nawet stylowe, świeże, ja propsuje
 Odpowiedz

(13.03.2018, 12:23)mvks napisał(a): troszke ciężko sie słucha, ale słychać że to celowe, nawet stylowe, świeże, ja propsuje

Ciężko ze względu na? takie info by się przydało ::D jeśli chodzi o refren to, to zjebałem podczas nagrywania. W refrenie nawet autotune nie pomógł :v
 Odpowiedz

SZSZSZSZSZUM.

Za dużo góry na początku, zdecydowanie. Tak to jest dalej bardzo fajnie, chociaż te flow takie meh, mogłeś pape bardziej drzeć, coś zaryzykować. Za mało Lil Peepa.
 Odpowiedz

Ciągnie flaka tak że gały wychodzą a na poważnie za bardzo wyostrzony wokal jak dla mnie brakuje mi w nim niskich koło 100 150hz. Nie znam tych Panów na których się wzorowałeś ale nie podchodzi mi zbyt takie sad.pozdro
 Odpowiedz

no właśnie refren, kminie że autotune by nie pomógł w refrenie bo by dziwnie to brzmiało pod taki bit, tak brzmi ciężko, ale normalnie, po prostu ciężko, nie wiem jak określić xd

edit
up wszyscy
jak wy słyszycie te niskie wysokie tony itd, bo ja jakoś usłyszeć nie moge
 Odpowiedz

(13.03.2018, 12:27)Morgan napisał(a): SZSZSZSZSZUM.

Za dużo góry na początku, zdecydowanie. Tak to jest dalej bardzo fajnie, chociaż te flow takie meh, mogłeś pape bardziej drzeć, coś zaryzykować. Za mało Lil Peepa.

Lul tego szumu na początku nawet nie zauważyłem na głośnikach, dopiero na słuchawkach :v ale jest to szum z kompresora. Zapomniałem wyłączyć :d Kurde :s jedni mi mówią, że za dużo darcia japy, drudzy, że za mało :s jak żyć
 Odpowiedz

yebać lil Pepe i Pipi być sobą.wiadomo
 Odpowiedz

@order no właśnie rozkminiłem, że dużo wokalów tych sad raperów mają dół mocno ścięty co daje taki fajny efekt. Tak myślę przynajmniej.

@mvks autotune jest podpięty, ale bardzo minimalnie. Drugi raz mi się nie chcę z tym refrenem męczyć więc fuck it :v Co do tych częstotliwości to odpal sobie jakiś equalizer i utnij częstotliwości na lewo. To są niskie częstotliwości, a od środa w prawo masz już wyższe częstotliwości. Pobaw się tym to będziesz wiedział co jest 5 :d
 Odpowiedz

Jako naczelny sad boy raposferki (xDD) stwierdzam że fajne, pozdro Sally
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u