Monochemikalia - Spotted: Radom
Ostatni numer z projektu. Dzięki wam za kozacki odbiór, choć nie każdemu siadło. Mimo wszysyko mam wrażenie, że jak na dzisiejsze czasy projekt przyjął się zadziwiająco dobrze. Ja już działam nad solówką mocno. Do usłyszenia.

U mnie ciepło i przytulnie: https://www.facebook.com/Emikae2P/
 Odpowiedz

props mocno według mnie ;d
 Odpowiedz

(11.03.2018, 13:47)Eliashtv napisał(a): props mocno według mnie ;d

A co to znaczy props mocno według mnie? :d bardzo dziwne zdanie. Propsuje się coś co się podoba czyli podoba Ci się według Ciebie? nie ma to zdanie w ogóle sensu xd
 Odpowiedz

A jak juz ktos pyta -a tak wedlug Cb to podoba Ci sie ? To chyba juz sens ma .
 Odpowiedz

Technicznie pozjadane, dykcja specyficzna, ale nie chodzi mi o to, że seplenienie, tylko te "Sz" "cz", czasami jest na pograniczu "S" i "c". Nadaje to takiego smaczku jak niektóre numery Piha. Ja tak nie potrafię :D Przypuszczam, że nie był to świadomy zabieg :P Ogółem props za numer i wielki props za cały projekt.
 Odpowiedz

props mocno, to jakby w sensie ze kozak, props to znaczy według mnie ze dobre, aczkolwiek nie zajebiste. i wspołczuje ci intelektu skoro według ciebie to nie ma sensu ;d
 Odpowiedz

(12.03.2018, 14:18)Eliashtv napisał(a): props mocno, to jakby w sensie ze kozak, props to znaczy według mnie ze dobre, aczkolwiek nie zajebiste. i wspołczuje ci intelektu skoro według ciebie to nie ma sensu ;d

typie tu chodzi o to, że twój komentarz nie jest rozwinięty :/ wyglada to bardziej  jakbys podbijał sb komenty niżeli dawał głebsza opinie.

A co do kawałku, Emikae dla mnie kozak :D  aczkolwiek "Jaśnie Pani"  bardziej mi siadło :)  i lata u mnie na głośnikach :P. Czekam na wiecej
 Odpowiedz

@Eliashtv, to my współczujemy Tobie intelektu, zwłaszcza, że z @bloker walicie tylko swoje wątki. Emikae, znasz moją opinię, ale ten wałek też jest jednym z tych szczególnych IMO. Ale jednak Tag przebija wszystko.
 Odpowiedz

zamknij morde głupia kurwo, sprawdzam wszystko, a ze 95% nagrywa gówno to nie bede pisał ze chujowe przy kazdym poscie jebany debilu, a co do emikae to pisze ze props mocno, i nie daje rad, bo on ich nie potrzebuje, wy jacys niedojebani jestescie czy co ?
 Odpowiedz

My najebani a ty na bani. Miesiąc. Ucinam dyskusję, sorry majki za syf w postach.
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u