5.Blitz & 111 - Co jest ze mną 2
Równolegle z mixtapem wyjdzie sobie EP pt.Prolog i prezentuje singiel z tego projektu.Mixtape miałbyć ostatnim projektem nagranym w domowych warunkach ale trafiłem na pewnego młodego producenta i podjęliśmy współpracę,której efektem jest ta EPka.Zapraszam do ocen tracka zarówno od strony lirycznej,stylowej i od strony bitu jak ktoś ma ochotę.Pozdrooo

Odpowiedz

Jak wiele moich numerów numer o wszystkim i o niczym, co te bity teraz tak basem napakowane są?
 Odpowiedz

W pierwszym wersie, ostatnim i jakimś w środku potknięcie z ilością sylab ale widzę że i tak pod tym względem lepiej. Refren subiektywnie mega chujowy ale może innym się takie coś podoba. W mixie też progres. Jeśli chodzi o bit to przebudowany, 808 zagłusza resztę linii a słucham to na zwykłych pchełkach, jakby odpalić w furze to chyba tylko bas by było słychać xD

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Ja akurat jeśli chodzi o podkład to chuja tak naprawdę wiem.Ma mi się podobać i tyle.A prodjuser się mnie dwa razy pytał o ten bas to powiedziałem,żeby nic nie zmieniał więc biorę to na siebie XD Mix też ogarniał prodjuser.Dzięki za sprawdzenie.
 Odpowiedz

fajny kawałek, bicik też fajny, ładnie bassem napierdala (ale to w sumie dobrze xd)
 Odpowiedz

Ogólnie kawałek spoczko ale wokal jest za cicho IMO. Przez co zaniża poziom :(. Bit sztosik co do samej nawijki mi bangla nie jest źle :) Można śmiało przesłuchać i nie bolą uszy :D . BTW jaka ranga w cs XD
 Odpowiedz

Dla mnie wokal troche zagłuszony bitem.
 Odpowiedz

Producent chciał się wykazać bitem i za cicho mnie dał XD Ranga w CS Gold 3,ale ostatnio już co raz rzadziej gram.Rapy przejmują kontrole nad życiem :D Dzięki wszystkim za odsłuch
 Odpowiedz

Blitz, kolejny raz propsy, że ciągle coś działasz. Będzie to owocować, co już słychać.
No to chyba przypadłość producentów, że wokal za bardzo chowają w stosunku do swojego bitu i tutaj też tak jest. Może niech producent Ci przesyła propozycje miksu a Ty bardziej mu zwracaj uwagi na wady i poprawki.
Ja kiedyś z ziomeczkiem miksowaliśmy we dwóch. Albo siedzieliśmy razem przy miksie i się kłóciliśmy. Albo jeden pokręcił trochę, potem przesyłał drugiemu, ten odsyłał itd. I dopiero jak obydwu pasowało to kończyliśmy. Ma to też chujowe strony, sporo roboty, jeden drugiemu pierdoli jego prace i czasem po kilka razy projekt latał i się kłóciliśmy i ciężko było to zrobić. Ale dało się nieźle wykręcić bo czasami jedna osoba nie słyszy jakiejś wady.

Ogólnie tutaj dla mnie rap>bit.
Chociaż refren nie siedzi mi. No i " CO JEST ZE MNO" tam słyszę ;p
Nawijka coraz lepsza. Gdzieś jakieś minimalne niedociągnięcia w chyba dwóch miejscach.
Tekstowo całkiem nieźle. I jakieś emocje, rozkminy przekazane a to się liczy.
 Odpowiedz

Aż się chce nagrywać dla takich opinii.No wiadomo,że każdy chce jak najbardziej uwypuklać co swoje.Ale to dopiero początek współpracy także na pewno z czasem będzie lepiej.Wymieniamy się uwagami co do bitu itd. itp.Dzięki za tak rozbudowaną opinię,5!
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u