order- Sonda Cassini
Trochę mało wczutki (@Mik) w bit, tak jakby trochę od stopy do werbla, a pauzy takie kijowe i zawsze w tym samym miejscu. Tak to jest spoko.
 Odpowiedz

Planuję coś z tym pomyśleć bo koncentrowałem się na rymach,płynności a tu lipa powstała. Bmp i ty Morgan o tym wspomniałeś i chyba wiem już o co chodzi, pewnie jakieś zmiany będzie słychać za parę nómerów bo coś tam już nagrane.Dzięki za opinie i rady, pozdro
 Odpowiedz

Co to za stylówka, mocno podjeżdża Bałaganem dlatego
jak dla mnie już chujnia, bicior fajny, flow nieciekawe, lirycznie
może jeszcze jakoś się to trzyma kupy, ale wg. mnie powinieneś
odbić z tą stylówką i szukać czegoś swojego.

Powodzonka w dalszych nagrywkach, 5!
 Odpowiedz

Nie przypuszczałem, że ktoś na tym forum porówna Ordera do Bałagane XDDDDDDDDDDD
 Odpowiedz

Trochę ciężko się tego słucha. Głównie powinieneś popracować nad nawijką i stylem. Na razie jest nijak, bez charyzmy. Więcej nagrywaj ;). 5!
Jeżeli się podoba zapraszam po więcej FB: https://www.facebook.com/suprimflow
Kawałki do pobrania SC: https://soundcloud.com/suprimflow
 Odpowiedz

@Scyzor to jest moja stylówa w tym jednym na bank się mylisz
@Suprim moja twórczość to gówno dla niszy niszy ps. fajna ksywka
@Sally jestem zniszczony.
Dzięki za komentarze mordeczki,pozdro
 Odpowiedz

Widzę, że Asperas robił mahup ;) Stylówka się rzeźbi, jest postęp i się wyrzeźbi. Tutaj podoba mi się, że jest mniej sajko, jeszcze tylko popracować nad flow i będzie elo! ;)
 Odpowiedz

O kurwa, psycho order na tym pojebanym bicie, o zesz w morde :)
Nie sadzilem ze ktos cos polozy na ten beat :) a jednak wiec propsuje bo ciekawe polaczenie :)
Peace
 Odpowiedz

Lubie takie klimaty sf, spoko siedzisz w podkładzie, no tam chwilami trochę obok chyba, ale całość klimatem nadrabia. Refren też mi się podoba, wpada w ucho. Taki psychostyl, dobrze się wbija w baniak. w tym kierunku dalej płyń. pozdro.
 Odpowiedz

Kawałek spoko spoko tylko ten refren akurat do wyciągnięcia. Spoko pomysł ogólnie
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u