order- Sonda Cassini
Po drobnych trudach zapodaje kolejny twór do zobaczenia.  Powstał on w wyniku dużej ilości wolnego czasu. Bit czekał z rok ale się doczekał. pozdro wariaty.

https://www.youtube.com/watch?v=LSQcl5MI4-0&t=2s
 Odpowiedz

Ej siadasz mi w takich klimatach sci-fi.
 Odpowiedz

No Order coraz lepiej kierwa, masz na siebie pomysł a ta stylówka w tym kawałku wydaje się mniej pojebana niż zwykle :D
 Odpowiedz

Przesłuchałem, ze 2/3 inne twoje nuty i widać znaczny progres :). Śmiało można przesłuchać cały kawałek i nie bolą uszy :D. Czekam na więcej :), rozwijaj się
 Odpowiedz

No jest postęp do poziomu jaki mówił Armani czyli da radę przesłuchać ale lepiej od razu zapomnieć. To co wkurwia najbardziej to nierówna ilość sylab. Brakuje Ci takiej giętkiej nawijki żeby np zacząć wers ciutke później jeśli linijka jest krótsza i zamiast tego przeciągać słowa.

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Momentami kwadratowo, ale chyba jest lekki postęp co najważniejsze c'nie :d Ta kwadratura to przede wszystkim w refrenie. 5!
 Odpowiedz

No w porównaniu do wersji którą dostałem na początku to jest mega progres. Dobrze, że przetrzymałeś ten beat.

Peace!
Ostatnie tematy od 2dk:
Hidden Definition 2
Patterns (Beat)
 Odpowiedz

zbyt liniowo, ćwicz flow, bo przewózka dobra
 Odpowiedz

Dzięki mordy robię swoje, nie patrzę czy się komuś przypodoba czy będzie ssało pałe. Bagaż doświadczeń mam duży i pozostaje sobą. Na pewno zwrócę uwagę na pewne rady. pozdro
 Odpowiedz

Stylówa się zarysowuje i zajebiście to siada.Oceniałem Ci chyba test mixu i tam było pare wyjebek,tutaj już jest lepiej.Refren wypada trochę kwadratowo,taki jest bo jest.Ale zwroteczki niczego sobie.Daje łapę w górę.Pozdro
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u