BRZ - MMM (Monotematyczny Monolog Myśli)
#1
Nowe gównooo


 Odpowiedz

#2
Klimat wykreowałeś na piątke plusem, tworzysz fenomenalną fuzje z bitem jak na mnie :) Tekst też świetnie poskładany. Kurwa najlepsze co dzisiaj usłyszałem. Propsy w chuj. Klasycznie - nagramy coś, wierzę :v

PS. Sally, pierwszy! :D
 Odpowiedz

#3
Liczba postów 55
Liczba wątków 37
Wydaje mi się, że udzielasz się jedynie pod swoimi wątkami. Tak kawałek całkiem spoko, można by było trochę popracować nad rymami. Zapraszam do oceniania innych.
 Odpowiedz

#4
Fajnie lecisz i nawijka fajnie komponuje się z bitem.
Jednak dla mnie mógłbyś to pourozmaicać pobawić sie flow itp
 Odpowiedz

#5
Nie będę kłamał, że jest inaczej. Mimo świadomości, że każda opinia ma jakąś tam wartość to raczej niewiele chciałem się udzielać póki nie wejdę na jakiś poziom, bo co znaczy opinia słabego gracza?
 Odpowiedz

#6
(13.02.2018, 17:32)BRZKilla napisał(a): Nie będę kłamał, że jest inaczej. Mimo świadomości, że każda opinia ma jakąś tam wartość to raczej niewiele chciałem się udzielać póki nie wejdę na jakiś poziom, bo co znaczy opinia słabego gracza?

Nie trzeba być dobrym kucharzem żeby stwierdzić, że zupa jest przesolona. Wystarczy napisać co myślisz o jakimś numerze, czego w nim brakuje etc.
 Odpowiedz

#7
tak jak dla Ciebie, tak dla każdego kto wrzuca tu numer, każda opinia ma dużą wartość. nie sprawdzam bo Ty nie sprawdzasz innych, trzeba się szanować. pozdro.
 Odpowiedz

#8
Luźno ziomuś, zreflektuję się. ;)
 Odpowiedz

#9
(13.02.2018, 17:40)BRZKilla napisał(a): Luźno ziomuś, zreflektuję się. ;)

I to się szanuje.
 Odpowiedz

#10
klasycznie z klasą mi pasuje taki klimat.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u