SZACHMAT - FLAMES
https://soundcloud.com/damian-matelowski...mat-flames
 Odpowiedz

Jest potencjał duży nawet, ale dużo na nawijką trzeba poprawić
 Odpowiedz

Tak jak kolega wyżej napisał, sporo pracy przed tobą. Tak btw, czy tylko u mnie słychać wokal w jednej słuchawce? Nagrywaj kolejne numery, nie zrażaj się tym, że kilka razy ci nie wyjdzie.
 Odpowiedz

Moim zdaniem wróć do podstaw, poczuj bit bo ni cholery w nim nie siedzisz a próbujesz wykręcać i udziwniać nawijkę ale nie płynie tak jak powinno..
 Odpowiedz

Dzięki za opinie. Biorę pod uwagę, że trening przedewszystkim 5!

Ktoś coś jeszcze mi oceni ?
 Odpowiedz

Z tymi szumami przydałoby się coś zrobić,albo sobie ogarnąć coś przy nagrywaniu,żeby ich mikrofon nie łapał,albo się pobawić jakimś odszumiaczem,chociaż lepiej byłoby użyć jakiejś bramki,bo odszumiacz zniekształci wokal,bo szumy są spore.Na samym początku słychać,że dykcja leży strasznie.Albo ją poćwicz i znajdź jakieś ćwiczenia,albo staranniej dobieraj wyrazy w wersach,używaj synonimów i takich słów które będą sprawiały Ci mniejszą trudność w wymowie.Potencjał jakiś tam drzemie,ale duuuużo pracy jeszcze przed Tobą.Pozdro
 Odpowiedz

Słychać twój wokal tylko na jednym głośniku, słuchawce, więc coś przy nagrywaniu musiałeś chyba źle ustawić.
Co do nawijki, to wróć do podstaw, bo faktycznie często wypadasz z rytmu. Zadbaj o podstawę, a potem dodaj resztę i będzie mistrz.
 Odpowiedz

no myslalem ze mi cos wreszcie pyknie, bo zapowiadalo sie nawet ciekawie, moze przez te plomienie i ogolny mroczniejszy feeling, ale cos zes pojebal ze wokal jest tylko na prawym kanale...
 Odpowiedz

Racja faktycznie cos sie z tym zjebalo. Gdy nagrywalem numer i odsluchiwalem wszystko bylo okej tak samo jak patrzylen na telefonie. ale odpalilem teraz na laptopie i faktycznie cos sie spieprzylo z wokalem.
 Odpowiedz

Fakt tak jak ktoś napisał wyżej, wokal słychać w jednej słuchawce. Styl podchodzi mi trochę pod opał-a, ale mam wrażenie, że dusisz się zmieniając głos w nawijce. No i mix -słychać strasznie szumy co kroi CI napewno kawałek.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u