3.Blitz - Blitzkriegów 2-óch (prod.Retnik x Chuki)
Nie hejtować,bo depresja

Odpowiedz

Momenty "krzyczane" podobają mi się. Ten autotune mi średnio pasuje. Ogólnie jest poprawnie, słyszałem lepsze kawałki od Ciebie. 5!
 Odpowiedz

Cikawy numer , taki psycho klimat tworzy :) jest kilka niedociągnięć , troche więcej werwy w głosie , no i ten autotune faktycznie średnio pasuje ,ale kwestia gustu :) bit juz słyszałem i też mam zamiar użyć bo jest magiczny :)
 Odpowiedz

to jest w studio nagrywane?
 Odpowiedz

Bit spoko ale słyszałem już na nim Andżelkę, Stanleja i teraz Blitz. ;p

Szczerze to tak średnio mi to podeszło, słyszałem dużo lepsze od Ciebie.
Spoko, że próbowałeś stworzyć jakiś klimacik i w miarę, ale też tak nie do końca.
Ten tjun faktycznie nie wszędzie pasuje.
Fajno, że zmiennie nawinięte. Nie ma monotonii. Różne style.
W niektórych momentach za mało "pewności" i przekazania emocji w wokalu.
Te pewniejsze, mocniejsze frazy spoko.

"Starać-wypierdalać" - Ała, zabolały uszy ;p

Ogólnie w miarę, ale, słyszałem, że umisz lepiej.
Będzie sprawdzane.
 Odpowiedz

@Dave
Niedociągnięcia są,pierwszy raz w takim klimacie i w ten sposób nawijałem.Czekam z ciekawością :D

@Order
Nie,jeszcze nie.Ten mixtape w domowym studio,potem pełen profesjonalizm :D

@Mitologia
Wiem widziałem Stanleja na tym bicie,ale Anżela pierwsze słyszę :o Współczuje Ci w sumie,że 3 raz na tym bicie kogoś słuchasz xD Ogólnie taki był zamysł,żeby ta spokojniejsza wersja była taka leniwa i jakby bez emocji,chociaż wiem,że mogło byc lepiej.Czasem używam takich prostych rymów w takich spokojniejszych klimatach,ale myślę,że już pokazywałem,że potraie tekst dobrze złożyć technicznie więc możesz mi to wybaczyć :D Dzięki
 Odpowiedz

Fajnie że nie ma monotonii, ciągłe kombinowanie z flow - nie mówiąc już o częstotliwości z jaką wrzucasz kawałki :p te mocniejsze wydarcia papy fajne są. Czuć ten kawałek, najpierw takie zamyslenie później wkurwienie. Żyje to
"Jestem jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo rozwagi"
 Odpowiedz

Tak jak gadaliśmy, momenty z tunem do mnie nie przemawiają ale myśle że to kwestia lepszego mixu, ciekawy klimat stworzony i te momenty np od 1.30 jakoś są dojebane i do mnie przemawiają. Ogólnie szacuneczek za próbe w klimatach i zrobienie tego po swojemu. Myślę że następny numer jak coś zmienisz w mixie będzie cholernie dobry w takich klimatach. Spoko patencik jest ze zmianą nastawienia w tracku, ten spokój z tunem i potem na pełnej kurwie. No ogólnie jak napisał Sally - jest poprawnie :D
 Odpowiedz

Ogólnie to się przyznam,że cały kawałek jest na tjunie włącznie z krzyczanymi momentami :v Tylko,że ta spokojniejsza faza była nawijana specjalnie pod tjuna a darcie nie dlatego brzmii inaczej :v Dzięki :D
 Odpowiedz

to darcie mordy dobrze wyszło, pierwsza część kawałka za to wogle mi się nie podoba, wiem że taki zamiar miałeś, żeby tu było spokojniej, a dalej na pełnej wkurwie, ale wolałbym chyba całość na wokurwieniu bo po prostu tak lepiej to brzmi. pozdrawiam.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u