9.Blitz - Pierdole was 2 (prod.Retnik)
Dzięki,pozdro
 Odpowiedz

Klimat mi siada, bragga fajnie posklejana. Tak jak napisali wyżej, słabo że czasem off-beat. I jakość woksu troche boli bo niszczy całkiem dobry track. Ogólnie jest dobrze, lepiej niż 'blitzkrieg-ów dwóch'. Szacuneczek za follow-upik na starcie bo to mnie już na początku kupiło XD
 Odpowiedz

Oprócz tego jest jeszcze jeden :v Trochę eksperymentów w miksie a po za tym za głośno majka dałem przy nagrywaniu no i wyszło jak wyszło.Dzięki :v
 Odpowiedz

0:42, potem 1:18 charakterystyczne zaciąganie białasa na końcach dwu lub czterowersu

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: mQXRVE.gif]
 Odpowiedz

Owszem.Teraz jak mi to pokazałeś to widzę pewne podobieństwo,ale znowu koło się zamyka,nie robiłem tego umyślnie.W tym tracku umyślnie dałem dwa follow upy .Pierwszy w pierwszym wersie do Que z Egzotyki a drugi później jedna czwórka follow upuje do Ripa z najnowszego singla.I to jedyne rzeczy,które tu świadomie umieściłem.Swoją drogą to Cię podziwiam,że wyłapujesz takie rzeczy jak to z Białasem XD
 Odpowiedz

całkiem spoko nawijka
 Odpowiedz

Całkiem spoko nawija xD
 Odpowiedz

Moody proszę sobie nie nabijać postów ,bo doniosę do Pana Administratora i dostaniesz perma xD
 Odpowiedz

morgan ma racje troche z tym co pisze
 Odpowiedz

Na prawdę loobster?To świetnie,bo myślałem,że on znowu jakieś farmazony gada,ale skoro mówisz,że ma racje to dzięki.Ten post zmienił moje życie.Wielkie pięć ziomeczku
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u