KaeReN - Wybaczanie
https://www.youtube.com/watch?v=vdi2lEBw...e=youtu.be

Siema, taki numer ode mnie o wybaczaniu. Jak Wam się widzi?

5
 Odpowiedz

No liryka to jest bardzo gruby potencjał. Bardzo mi się podoba. Z kawałka na kawałek coraz lepiej. Pozdro
 Odpowiedz

Pod względem liryki Kaeren jeden z lepszych na forumku jak dla mnie. Kibicuję. 5!
 Odpowiedz

Jesteś przykładem tego dobra stara szkoła może być dobra 5!
 Odpowiedz

Pewnie już to słyszałeś,ale liryka naprawdę bardzo dobrze leży i zachęca aż do słuchania.Wokal trochę bardziej może do przodu,ale mogę być głuchy po prostu.Nie czepiam się,nie ma do czego.
 Odpowiedz

Bardzo dobry numer. Dobrze złożone wersy to Twoje charakterystyczna cecha, tekst daje do myślenia, dobrze że są ludzie którzy nawijają takie rzeczy, nie przebije się to daleko, ale jest w tym prawda. Daje propsy za ten kawałek, ciężki podkład i mocne, charyzmatyczne flow w połączeniu z przemyślanym tekstem dają dobre połączenie. pozdro.
 Odpowiedz

Dzięki za pozytywne opinie. Odnośnie miksu faktycznie, ten wokal jest dość dobrze zmiksowany, ale zbyt głęboko siedzi w bicie. Będę brał to pod uwagę przy kolejnych miksach. 5
 Odpowiedz

Czy ja wiem. Ja tam wszystkie słowa dobrze słyszę. No może minimalnie można było by pogłośnić, albo niskie częstotliwości podciąć bardziej bo ten bass trochę dudni za mocno w sumie
 Odpowiedz

Fajnie to poskładane, nawijka też fajnie leci.
 Odpowiedz

Siedzi mi tutaj jak to jest złożone, porządna nawijka, troszkę może widziałby mi się głośniej wokal. Z poprzednikami się zgodzę, liryka na bardzo dobrym poziomie. :D
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u