b i t - zapraszam do odsłuchu
Zapraszam do odsłuchu nowego bita. No to nara
https://www.youtube.com/watch?v=ukEismnPfhY
 Odpowiedz

No powiem CI biciwo mi siada, przesłucham bity większości tutaj i póki co jedyny jaki mi siadł konkret! Ile bierzesz na bicik?
 Odpowiedz

(13.02.2018, 14:45)charzcrz napisał(a): No powiem CI biciwo mi siada, przesłucham bity większości tutaj i póki co jedyny jaki mi siadł konkret! Ile bierzesz na bicik?
Siema. Dzięki za odsłuch i za uznanie. Myślę że znalazłoby się a tym forum jeszcze paru fajnych ziomków robiących bity. Na razie nie sprzedaję (ćwiczę warsztat). Piona. Pozdrawiam
 Odpowiedz

Ależ mi siedzi ten bicik, jest świeży, dokończony, różnorodny, fajnie zestawione elementy. Ależ ja bym widział album duetu, który współtworzę wraz z moim przyjacielem, na Twoich bitach. Propsuję mocno!
 Odpowiedz

(14.02.2018, 20:40)AdiSuN napisał(a): Ależ mi siedzi ten bicik, jest świeży, dokończony, różnorodny, fajnie zestawione elementy. Ależ ja bym widział album duetu, który współtworzę wraz z moim przyjacielem, na Twoich bitach. Propsuję mocno!

Fajnie, że siedzi. Dzięki za odsłuch. Na razie powrzucam jeszcze trochę za darmochę i może zacznę zarabiać. A o do kolabo to kto wie. ale za jakiś  czas. jeszcze rozkminiam to i owo. No to nara .Pzdr
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u