b i t - zapraszam do odsłuchu
#1
Zapraszam do odsłuchu nowego bita. No to nara
https://www.youtube.com/watch?v=ukEismnPfhY
 Odpowiedz

#2
No powiem CI biciwo mi siada, przesłucham bity większości tutaj i póki co jedyny jaki mi siadł konkret! Ile bierzesz na bicik?
 Odpowiedz

#3
(13.02.2018, 14:45)charzcrz napisał(a): No powiem CI biciwo mi siada, przesłucham bity większości tutaj i póki co jedyny jaki mi siadł konkret! Ile bierzesz na bicik?
Siema. Dzięki za odsłuch i za uznanie. Myślę że znalazłoby się a tym forum jeszcze paru fajnych ziomków robiących bity. Na razie nie sprzedaję (ćwiczę warsztat). Piona. Pozdrawiam
 Odpowiedz

#4
Ależ mi siedzi ten bicik, jest świeży, dokończony, różnorodny, fajnie zestawione elementy. Ależ ja bym widział album duetu, który współtworzę wraz z moim przyjacielem, na Twoich bitach. Propsuję mocno!
 Odpowiedz

#5
(14.02.2018, 20:40)AdiSuN napisał(a): Ależ mi siedzi ten bicik, jest świeży, dokończony, różnorodny, fajnie zestawione elementy. Ależ ja bym widział album duetu, który współtworzę wraz z moim przyjacielem, na Twoich bitach. Propsuję mocno!

Fajnie, że siedzi. Dzięki za odsłuch. Na razie powrzucam jeszcze trochę za darmochę i może zacznę zarabiać. A o do kolabo to kto wie. ale za jakiś  czas. jeszcze rozkminiam to i owo. No to nara .Pzdr
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u