TOMZ - Kinkiet
LINK:     https://youtube.com/watch?v=8khXc4ssxBM
 Odpowiedz

No generalnie to taka chujnia, że weź to lepiej usuń i jedź do Poznania na lekcje czasownikowych do Rycha Peji bo zaraz przyjdzie Bmp i Cię wpierdoli jednym wersem. Tak na poważnie to mi to siedzi jak większość Twojej twórczości bez patrzenia na techniczne wersy. 5!
 Odpowiedz

(06.02.2018, 22:09)Sally napisał(a): No generalnie to taka chujnia, że weź to lepiej usuń i jedź do Poznania na lekcje czasownikowych do Rycha Peji bo zaraz przyjdzie Bmp i Cię wpierdoli jednym wersem. Tak na poważnie to mi to siedzi jak większość Twojej twórczości bez patrzenia na techniczne wersy. 5!

Dzięki za sprawdzenie S.! Piona !
 Odpowiedz

Jak coś znalazłem czekoladę, niedocukrzenia nie było ale zjadłem.
 Odpowiedz

(08.02.2018, 08:13)order napisał(a): Jak coś znalazłem czekoladę, niedocukrzenia nie było ale zjadłem.

Haha tak myslalem, że to Ty, ale nie chciałem mówić głośno ;D
 Odpowiedz

Fajny bit, flow fajne - czuć, że jesteś świadomy stylówki i nią się bawisz. Tekstowo się trochę utożsamiam. Ogółem dobry numer. 5
 Odpowiedz

Podobają mi się Twoje rozkminki. Wszystko fajnie przedstawione. Pozdro
"Jestem jak chiński znak równowagi, trochę głupoty, tyle samo rozwagi"
 Odpowiedz

(06.02.2018, 22:09)Sally napisał(a): No generalnie to taka chujnia, że weź to lepiej usuń i jedź do Poznania na lekcje czasownikowych do Rycha Peji bo zaraz przyjdzie Bmp i Cię wpierdoli jednym wersem. Tak na poważnie to mi to siedzi jak większość Twojej twórczości bez patrzenia na techniczne wersy. 5!

Spadówa, właśnie nie będę wyzywał, bo niedawno się tuliłem z Mysią i z autoplaya się odpalił ten bit i bardzo mi się teraz przyjemnie kojarzy. I fajny jest. Tak o po prostu. Kup se szczelne dresy, takie jak ma malik montana żebyś już nigdy czekolady nie zgubił.

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Dobry numer, jest charyzmatyczna stylówka. Tekst bardzo ok, dużo wersów co się utożsamiam. Daje propsy.
 Odpowiedz

Dobry magnetyczny głos, fajna barwa, o tekście nie mówię za wiele bo jak wiadomo ...
muzyka > przekaz
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u