KęKę - Cesarz prod. Boryrobibity

"Cesarz" to pierwszy singiel z nadchodzącego albumu KęKę -"To Tu"
Premiera krążka planowana jest na 23.03.2018.
 Odpowiedz

Siedzi mi ten singiel, jest tak fajnie, klarownie, czyściutko, słychać też świeżość. Moim zdaniem nie zawiódł. Czekam na kolejne single, jak i cały album, bo na pewno będzie warty sprawdzenia.
 Odpowiedz

Fajne jak to kenke, ale czy to takie mocno wartościowe
Wszytksirvo nKlepsicsgo moddu mojw
[Obrazek: wmg9lz.gif]
 Odpowiedz

Osobiście myślę, że dość przemyślany wybór na pierwszy singiel promujący album, a całość albumu na pewno ma w sobie poważne, wartościowe elementy, które bardziej mogą uderzyć, pod względem treści. :D
 Odpowiedz

Singiel jak to singiel, ma zachęcić do reszty materiału, tutaj mnie nie porwało, więc pewnie znów się najebię w weekend
 Odpowiedz

Uśmiałem się wczoraj przy oglądaniu video :v Ogólnie to szanuję za tą prawdziwość. Nic nie udaje i to jest w uj dobre, ale pod względem muzycznym to w ogóle mi nie podchodzi. Nie trawię jakoś afrotrapu.
 Odpowiedz

Mi osobiście podeszło to odrazu, ale zobaczymy jak będzie przykładowo przy tym 20 odsłuchu. Świeże moim zdaniem, a to też się liczy
 Odpowiedz

No niestety ale nielegale>"takie rzeczy">"nowe rzeczy">"nowe rzeczy 2" yyy znaczy "trzecie rzeczy" :) no i ta pewnie będzie najgorsza

CO KURWA PERKA LAMUSIE
[Obrazek: 9QX6A4.gif]
 Odpowiedz

Ja też jestem fanem Ke, ale przed tym jak przestał pić, lepsze kawałki były w chuj, tak jak BMP napisał. Byłem na 3 koncertach, pierwszy był najlepszy, bo jeszcze grał troche starych kawałków. Ogólnie spoko że się wybił i zrobił hajs na tym rapowaniu i od listonosza do koncertowania i płyt.
 Odpowiedz

Od alko do fety
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u