Tasman versus ByMyPy(beatmaker)
Robię pierwszy krok, wyzywam na pojedynek beatmakera a w wolnych chwilach rapera (mam nadzieję że się nie obrazi) ByMyPy. Robię ukłon w stronę rywala i pozwalam wybrać formułę walki jako pierwszemu. 

Ps. Zlekceważenie lub brak odpowiedzi równać się będzie z obsraniem zbroi.
 Odpowiedz

Jeśli miałby to być beef to niech tasman nagrywa D I S I K jako pierwszy bo nie będę dissował kogoś kogo nie znam i o kim nic nie wiem bo nie widzę w tym sensu, ale jeśli nagrasz jakieś wypociny to przesłuchań i odpowiemy :) jak jakaś zabawa typu WALKA NA ZWROTUNIE to spoko mogę poświęcić czas na zabawy ale nue dzisiaj bo idę zaraz do pracy i będę o 18:30 w domu (co może potwierdzić Mik i Morgan, bo zaraz pofruną teksty o wydygańcu)

CO KURWA PERKA LAMUSIE
[Obrazek: 9QX6A4.gif]
 Odpowiedz

Potwierdzam. Bymek to człowiek który mimo młodego wieku pracuje i z czasem u niego jest dosyć ciężko. Natomiast jest słowny.
Wszytksirvo nKlepsicsgo moddu mojw
[Obrazek: wmg9lz.gif]
 Odpowiedz

Potwierdzam. Bymek to człowiek który mimo młodego wieku pracuje i z czasem u niego jest dosyć ciężko. Natomiast jest słowny.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: mQXRVE.gif]
 Odpowiedz

Niedawno pisałem że chcę treningowo się z kimś zmierzyć, łyknąłeś prowo o dissie, niby ja ciebie znam? Proponuję 2*8 wersów 1 wejście temat, 2 wejście bez tematu, obie 8 na bicie od przeciwnika, masz mało czasu więc dlatego po 8 chyba że chcesz po 16. Jeżeli chcesz mogę zacząć ale daj bit i temat. Deadline musimy ustalić, niech będzie to 1 tydzień(chyba wystarczy w zupełności) Dzisiaj nie napiszę, jest niedziela, muszę iść do kościoła, ojciec dyrektor z Torunia potwierdzi.
 Odpowiedz

Przerwunia. Gdzie ja łyknąłem prowo? XD na sb pisałem że prowo abo jesteś głupi i jeśli chcesz jakiś beef to ty masz zacząć. Mniejsza, nie żeby mi się chciało pisać treningowo ale spoko jak chcesz

CO KURWA PERKA LAMUSIE
[Obrazek: 9QX6A4.gif]
 Odpowiedz

poważne beefy forumkowe
 Odpowiedz

[Obrazek: qY822r.gif]
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u