Fran - Ode słegu (prod. Gustav Strazdins)
Technicznie kot :) temat fajnie rozwinięty :) Mimo że lubię "przysłegować" to propsuję ,bo nie latam z torebką i nie wyrywam sobie brwi :) hehe pozdro
 Odpowiedz

Propsuję przekaz. Odbiegając od tego i oceniając poziom numeru to jest bardzo fajnie.
Flow jest już wypracowanym warsztatem, podśpiewywane fragmenty są fajne - te po angielsku też. Kibicuję mocno. 5
 Odpowiedz

Lecisz po bicie bez żadnych wypadów, jest dobrze. Tekstowo mi się podoba, technicznie tym bardziej. Pozdro
 Odpowiedz

Od powietrza, wody, ognia i ode słegu...

Technicznie siadło, przekaz, jakiego się spodziewałem, natomiast energia w tym numerze jest bardzo świeża. Pozdrawiam.
 Odpowiedz

Nic tylko puścić replay :D Lecisz kozacko! Styl mi siada jak cholera! Po prostu dobry numer i tyle :D Pozderki!
 Odpowiedz

Szkoda, że po raz kolejny na temat "hejtu na swag". Mam wrażenie, że to 3 albo 4 track na ten temat. Kawałek przyjemnie się słucha i jest najlepiej poskładany i rozkminiony od reszty, jednakże mam nadzieje, że za miesiąc nie zafudujesz kolejnej dawki "antyswegu" ;). W końcu się to przeje.
 Odpowiedz

(05.02.2018, 23:30)Suprim napisał(a): Szkoda, że po raz kolejny na temat "hejtu na swag". Mam wrażenie, że to 3 albo 4 track na ten temat. Kawałek przyjemnie się słucha i jest najlepiej poskładany i rozkminiony od reszty, jednakże mam nadzieje, że za miesiąc nie zafudujesz kolejnej dawki "antyswegu" ;). W końcu się to przeje.

To 2 track na ten temat, jakby kontynuacja, ale ugryzione nieco inaczej i możesz być spokojny kolejnego nie będzie :) Musiałem się dostatecznie wystrzelać i to zrobiłem.
 Odpowiedz

(01.02.2018, 19:53)saszka napisał(a): Bardzo spoko numer. Dobrze sie tego slucha tylko krotkie troche. Pozdro

Jeśli po 3 minutach masz niedosyt to tylko mnie to cieszy ziom! ;)
 Odpowiedz

(02.02.2018, 09:33)order napisał(a): Podoba mi się to że generalnie zwracasz uwagę na rzeczy, wartości na które większość patrzy jako na naturalną postać rzeczy i nie mówię tylko o tym kawałku. Naturalnie wpada w ucho, będziesz składał jakąś płytkę swoją?

Chciałbym kiedyś złożyć porządnego longplaya. Materiał jest, ale póki co wrzucam go sukcesywnie jako demówki w postaci luźnych kawałków. Pozdro!
 Odpowiedz

Może jeszcze ktoś się pokusi na ocenę?
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u