Propozycja Wasze propozycje zmian
Ostatnio forumek się rozwija, więc jeżeli macie jakieś propozycje zmian na nim (od razu mówię, że za grafikę nie odpowiadam! :P) to walcie śmiało tutaj. Coś podyskutujemy i będzie tylko lepiej.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: mQXRVE.gif]
 Odpowiedz

Myślę,że można by było porobić więcej rang i progów to ludzie chętniej będą komentować i oceniać.W miarę możliwości mogę w tym pomóc,powymyślać coś.
Taka luźna propozycja :v
 Odpowiedz

Uwaga uwaga mam propozycję.
Order dziś wjechał z prośbą o sprawdzenie masteru. Sam obecnie pracuje nad pierwszym w życiu master em i tez będę miał taką prośbę.
Co Wy na to żeby takie kawałki umieszczać w jednym dziale. "Mix/Master próby" czy jakoś tak. Bo potem taki kawałek i tak trafia jeszcze raz w "kawałki" po dokończeniu i się dubluje ? Hm hm hm
 Odpowiedz

Ooo to dobry pomysł.Co raz częściej widzę takie coś.Sally też tak kmini.Myślę,że dobra propozycja
 Odpowiedz

No całkiem dobry pomysł bo chuj wie czy te wrzucone próbki zostawiać czy usuwać i się śmietnik robi :d
 Odpowiedz

Wieczorem się odezwę w tej sprawie już w nowym wątku, ale tak, będzie taki dział!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: mQXRVE.gif]
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u