Propozycja Wasze propozycje zmian
U mnie jak coś to samo. Ani maila do resetu (już jakiś czas temu ten problem na szczęście udało się ogarnąć (tzn. udało mi się zalogować)) ani maili z powiadomieniami o odpowiedzi/wiadomości priv itd. (gdzie wcześniej wszystko było gites)
Myślałem, że to może kwestia mojej poczty albo przeglądarki ale skoro nowy kolega wyżej też się skarży to może warto to zbadać.

Peace!
Ostatnie tematy od 2dk:
Hidden Definition 2
Patterns (Beat)
 Odpowiedz

Panowie a jakby zrobić takie coś w podobie innego forum, że kawałek z kawałka tygodnia wisiałby na frontowej stronie najlepiej jego miniaturka..Same korzyści . Więcej osób by się starało tam dostać a i sam zainteresowany miałby pewnie więcej odsłon.Tylko czy się da.

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Da się, ale to pomyślimy od kolejnego tygodnia konkursu
 Odpowiedz

Bardzo zajebisty pomysł. Podoba mi się motzno
 Odpowiedz

To ja bardzo dziękuję za naprawionko mobilnej wersji, nie jest tak jakby "zzoomowana" z automatu ale jedno ale. Te ikonki fb i you tube u mnie są po prawej stronie, telefon obsługuje się zazwyczaj prawą stroną, i jak chcesz wejść na stronę startową to już kilka razy przez przypadek kliknąłem ikonkę yt. No chyba że tak ma być xD

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

(25.09.2018, 14:42)ByMyPy napisał(a): To ja bardzo dziękuję za naprawionko mobilnej wersji, nie jest tak jakby "zzoomowana" z automatu ale jedno ale. Te ikonki fb i you tube u mnie są po prawej stronie, telefon obsługuje się zazwyczaj prawą stroną, i jak chcesz wejść na stronę startową to już kilka razy przez przypadek kliknąłem ikonkę yt. No chyba że tak ma być xD

A jak obniżę logo i ikonki to będzie git?
 Odpowiedz

Nooo chyba że tak. W każdym razie żeby nie były blisko napisu raposfera, bo teraz są idealnie na wysokości kciuka jak wjadę na górę

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

(25.09.2018, 17:48)ByMyPy napisał(a): Nooo chyba że tak. W każdym razie żeby nie były blisko napisu raposfera, bo teraz są idealnie na wysokości kciuka jak wjadę na górę

Wprowadziłem lekkie zmiany. Jak usuniesz historię przeglądania w przeglądarce ( na telefonie ) albo wejdziesz w trybie incognito to zobaczysz zmiany. Aktualnie rozkminiam jak ręcznie móc odświeżać te zmiany by nie czekać na automatyczny reset
 Odpowiedz

(25.09.2018, 17:50)Sally napisał(a):
(25.09.2018, 17:48)ByMyPy napisał(a): Nooo chyba że tak. W każdym razie żeby nie były blisko napisu raposfera, bo teraz są idealnie na wysokości kciuka jak wjadę na górę

Wprowadziłem lekkie zmiany. Jak usuniesz historię przeglądania w przeglądarce ( na telefonie ) albo wejdziesz w trybie incognito to zobaczysz zmiany. Aktualnie rozkminiam jak ręcznie móc odświeżać te zmiany by nie czekać na automatyczny reset

Nie wiem jak jest na mybb, ale powinieneś móc wyczyścić cache plików css, ewentualnie całe cache. Chyba, że serwery raposfery przechodzą przez cloudflare, to wtedy tam trzeba odświeżyć.
 Odpowiedz

(25.09.2018, 18:54)Mytmakiw napisał(a):
(25.09.2018, 17:50)Sally napisał(a):

Nie wiem jak jest na mybb, ale powinieneś móc wyczyścić cache plików css, ewentualnie całe cache. Chyba, że serwery raposfery przechodzą przez cloudflare, to wtedy tam trzeba odświeżyć.

Cache są wyczyszczone i teraz czyszczę ręcznie za każdym razem jak coś zmieniam. Z cloudflare forumek nie korzysta. Nawet gzip jest wyłączony XD
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u