Propozycja Wasze propozycje zmian
UWAGA!
Wpadłem na pomysł by wybierać co tydzień kawałek tygodnia. Każdy wrzuca sobie kawałek w dziale "Nasze Twory" a ja po prostu wybieram parę które pojawią się w ankiecie gdzie zadecydują użytkownicy. Ankieta trwa np. przez cały weekend i w niedzielę wieczór lub poniedziałek kawałek tygodnia ląduje na fejsbuku. Ożywimy fanpejdż, wszyscy będą zadowoleni a ktoś zawsze zyska na promo.
 Odpowiedz

propsuje pomysł na pewno zagłosuję na jakiegoś wariata

[Obrazek: 2d80bc3bf370dfa7gen.jpg]
ORDER KONCEPT...
 Odpowiedz

Również podpisuję się pod pomysłem Ruskiego. Trochę zdrowej rywalizacji nikomu nie zaszkodzi.
Ostatnie tematy od 2dk:
Hidden Definition 2
Patterns (Beat)
 Odpowiedz

Popieram, fajna sprawa.
 Odpowiedz

Też popieram ruskiego, koolejny post do klekcji, bardzo fajna sprawa
[Obrazek: f546be2139faa6ad7d582445eb1c1dae-full.jpg]
jebać go
 Odpowiedz

@Morgan, robimy więc coś z tym?
 Odpowiedz

Świetny pomysł Ruski. Będę często wygrywał.

BMP TO LIPA
 Odpowiedz

Dobra, w sumie spoko sprawa.

Zakładaj każdego tygodnia wątek w dziale "Konkursy" i tam pisz tytuł np. "Kawałek tygodnia #1" i tak po kolei tygodniami. Musisz od razu też dać, że ankietę robisz. Najlepiej dawać te kilka kawałków 1. ksywa - tytuł itd. w treści wątku, a potem albo numer kawałka albo ksywa z tytułem ląduje w opcji w ankiecie do głosowania.

Dawaj wrzucaj w piątki te sensowne kawałki, z zakresu od poprzedniego piątku na przykład. Zobaczymy jak to pójdzie, bo jutro akurat piątunio.

PS. ZAKAZ WRZUCANIA UORKIESTRY DO GŁOSOWANIA XD

PS2. Jak będzie problem z dodaniem ankiety, to ja to będę robił, no ale masz moda, więc powinno się udać nawet przy edycji.
 Odpowiedz

Jak to uorkiestra nie może być? To po co przedsięwzięcie?
 Odpowiedz

Sprawdźcie sobie czy działa przywracanie hasła bo u mnie to nie pykało, nie przychodził mail o reset, i przy okienku logowania nie widać odnośnika o przywracanie hasła tylko na ślepo klikać.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u