Propozycja Wasze propozycje zmian
#1
Ostatnio forumek się rozwija, więc jeżeli macie jakieś propozycje zmian na nim (od razu mówię, że za grafikę nie odpowiadam! :P) to walcie śmiało tutaj. Coś podyskutujemy i będzie tylko lepiej.
 Odpowiedz

#2
Myślę,że można by było porobić więcej rang i progów to ludzie chętniej będą komentować i oceniać.W miarę możliwości mogę w tym pomóc,powymyślać coś.
Taka luźna propozycja :v
 Odpowiedz

#3
Uwaga uwaga mam propozycję.
Order dziś wjechał z prośbą o sprawdzenie masteru. Sam obecnie pracuje nad pierwszym w życiu master em i tez będę miał taką prośbę.
Co Wy na to żeby takie kawałki umieszczać w jednym dziale. "Mix/Master próby" czy jakoś tak. Bo potem taki kawałek i tak trafia jeszcze raz w "kawałki" po dokończeniu i się dubluje ? Hm hm hm
 Odpowiedz

#4
Ooo to dobry pomysł.Co raz częściej widzę takie coś.Sally też tak kmini.Myślę,że dobra propozycja
 Odpowiedz

#5
No całkiem dobry pomysł bo chuj wie czy te wrzucone próbki zostawiać czy usuwać i się śmietnik robi :d
 Odpowiedz

#6
Wieczorem się odezwę w tej sprawie już w nowym wątku, ale tak, będzie taki dział!
 Odpowiedz

#7
Podbijam wątek. Może macie jakieś propozycje zmian? Podyskutujmy ;)
 Odpowiedz

#8
Podbijam po raz kolejny, może macie nawet pomysły na jakieś małe, ale znaczące zmian, piszczie tu albo już w nowych wątkach. 5!
 Odpowiedz

#9
Moja propozycja odnosi się szczególnie do działu z bitami. Każdy producent powinien zakładać tylko jeden temat i go update'ować zamiast zakładać temat do każdego nowego bitu. Dział i tak jest dość martwy więc nie ma sensu aby był rozbity na milion tematów od tego samego producenta.
W ten sposób każdy producent mógłby łatwiej nawiązywać kontakt z ludźmi którzy się jarają.

Peace!
Ostatnie tematy od 2dk:
Hidden Definition 2
Patterns (Beat)
 Odpowiedz

#10
Dział i tak jest dość martwy więc nie ma sensu aby robić tam jakieś zasady. Teoretycznie są tam dwie szkoły - jedna jednotematowa za czasów poprzedniego admina, druga obecna, w której tworzy się nowe wątki na jeden bit.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u