Young Thug
siema, chciałem się dowiedzieć trochę o gustach społeczności, ale chuja się dowiedziałem, bo w temacie o zagranicy raz na rok ktoś coś napisze, więc próbuję sprowokować dyskusję

YOUNG THUG
wielki artysta, wizjoner, który na nowo definiuje wartości w hiphopie?
czy jebać, lamus w rurkach, skandal, koniec rapu i cywilizacji?
 Odpowiedz

Wszystko mógłbym przeżyć, ale barwę głosu ma okropną. Na ostatnim jego projekcie z Futurem to ledwo znoszę jego zwrotki, a All Da Smoke już sobie wyciąłem nawet.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: mQXRVE.gif]
 Odpowiedz

no ten projekt to wgl niewypał, znaczy takie średnie to, ale wszyscy spodziewali się chuj wie czego
 Odpowiedz

Nie neguję tego projektu totalnie, ale fakt - jest średni. Tak jak wspomniałem, tylko All Da Smoke jest świetne.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: mQXRVE.gif]
 Odpowiedz

Przecież to jakiś wacek no-skill jak większość tych czarnuchów z mainstreamu. Nowe wartości w rapie to może definować taki Joey Badass, Logic, Woodie Smalls, nie wiem kurwa ktoś kto prezentuje jakiś poziom.

CO KURWA PERKA LAMUSIE
[Obrazek: 9QX6A4.gif]
 Odpowiedz

no akurat żeby joeyego dawać jako definiowanie nowych wartości to bezsens, lubię tego chłopaka, ale on przecież w swoim rapie hołduje tym "starym" wartościom i z tego jest znany

thugger ma to do siebie, że przy zapoznawaniu się z twórczością myślisz WTF CO TO KURWA MA BYĆ, a po kilku odsłuchach zajarany śpiewasz (czy tam warczysz albo wyjesz jak thug)
 Odpowiedz

To ty chyba żadnych numerów Badassa oprócz 95 till infinity i christ conscious nie słiuchałeś. Hołduję starym wartościom bo pamięta o korzeniach, ale znakomicie odnajduje się w nowej szkole. Young Thug ma to do siebie że odpalam jego numer i nie słyszę skilsów tylko wizerunek i jakieś podśpiewane warczenie do majka. Do opisu "wielki artysta, wizjoner, który na nowo definiuje wartości w hiphopie" najodpowiedniejszą osobą moim zdaniem jest Kendrick Lamar i nawet nie porównujcie jakiś kurwa Uzi Vertów pajaców z chuja do niego.

CO KURWA PERKA LAMUSIE
[Obrazek: 9QX6A4.gif]
 Odpowiedz

reprezentant frajerskiej gatki
 Odpowiedz

Do mnie osobiscie YT nie przemawia.Za to jest kupa artystow zza oceanu i z nowej ery,ktorych lubie bardzo.
 Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
stat4u